21.5.
Windows Chrome
Čitateľ Jurik sa pýta: "Dobrý deň, chcel by som sa spýtať aký je najlepší bluetooth reproduktor. Cena: plus mínus 200 €. Ďakujem"
21.5.
Windows Chrome
Ja osobne by som sa v tejto cene zaujímal o Harman Kardon Onyx Studio 4 v bielej farbe :)
https://www.mzone.sk/harman-kardon-onyx-studio-4-white-12178
22.5.
Apple Mozilla
Denon Envaya DSB250 má ešte lepší zvuk ako HK Onyx Studio.
Žiaľ má aj problémy s batériou :(
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
22.5.
Windows Chrome
To samovybíjanie Denonu by ma zabilo. Je to velka skoda.
22.5.
Android Android
A čo tak JBL xtreme?
22.5.
Windows Chrome
Ten je vhodny von. Je odolnejsi voci vode, ponuka dlhsiu vydrz na jedno nabitie a hra aj o cosi hlasnejsie. Ale v policke v obyvacke by som mal ovela radsej ten Onyx. Hra vyvazenejsie, krajsie, menej duni a lepsie vyzera. :)
30 dní
Android Android
Radsej by som sparoval JBL Charge 3 s JBL Flip4 ak sa to da a mal by som real stereo zvuk a stalo by to okolo 200 oci za 2 repro, ktore vzdy hraju lepsie ako jeden. Ci sa mylim?
--
LG G6
30 dní
iPhone iPhone
Pozor, JBL Connect+ nevytvara stereo efekt! Ide len o zduplikovanie zvuku do dalsich reproduktorov. Ale pravy a lavy kanal su zmiesane v kazdom z nich. Stereo na dvoch Bluetooth reprakoch som zazil zatial len na Bose SoundLink Micro. Ale ten ma zvukovo sklamal.
30 dní
Apple Mozilla
Teraz mi napadlo, že ak to nemusí byť portable.
Za tú cenu sa dá kúpiť pár aktívnych monitorov s Bluetooth. Konkrétne Monkey Banana Gibbon Air

obrazok

http://www.monkey-banana.de/project/gibbon-air/?lang=en
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
30 dní
Android Android
No pekne. A to som si myslel ze sparovanie dvoch bt repro automaticky prinasa aj stereo.
--
LG G6
30 dní
Windows Chrome
Ronn, ak chces aby boli stereo, musia o sebe "vediet" ktory je na ktorej strane. Ak mas par kde je explicitne specifikovany lavy a pravy reproduktor, je to rozdiel oproti univerzalnemu 1 repraku. Ako pise Richard, nie je to bezna vybava "lacnejsich" reproduktorov.
--
¯\_(ツ)_/¯
30 dní
Windows Chrome
A hlavne, JBL Connect sa zameriava na prepojenie az desiatok reproduktorov naraz. Bez akejkolvek ovladacej aplikacie. A spajanie viacerych (nie len dvoch) Bluetooth reproduktorov nemoze ponukat nic ine len zrkadlenie zvuku dalej. Inak by v tom bol strasny bordel. Bose je vynimkou, mozno to dokazu aj ine. Ale vzdy s appkou a vyberom, ktory je pravy, a ktory lavy. ;)
29 dní
Android Android
Pozor pri dvoch sparovanych Flip 4 sa daju prepinat v apke lavy a pravy reproduktor (videl som na youtube) a to nieje stereo? Existuje este party mod, kde sa da spojit viac repro, tam to asi funguje mono.
--
LG G6
29 dní
Windows Chrome
to fakt? v akej appke? ved ja stlacim tlacidlo na jednom flip 4, druhom flip 4 a sup, uz hraju kazdy to iste z jedneho mobilu.
29 dní
Windows Chrome
mozno v tejto

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.harman.ble.jbllink&hl=en
https://itunes.apple.com/fj/app/jbl-connect/id994041762?mt=8
--
¯\_(ツ)_/¯
28 dní
Android Android
Riso to si netestoval?
--
LG G6
28 dní
Windows Chrome
Wayne, možno :D
jedna otázka, dajú sa párovať iba novšie JBL repráky, taký flip 2, GO a podobne sa nedajú medzi sebou prepájať nie?
--
Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
28 dní
Windows Chrome
To ja neviem, ja som len vygooglil aplikaciu :) Ale Richard alebo Ronn s tym mozno maju skusenosti.
--
¯\_(ツ)_/¯
25 dní
Android Android
Stiahol som aplikaciu JBL connect. Podla info obrazkov a youtube videii sa daju sparovat 2 JBL repro niektorych modelov do stereo modu. Preto rozmyslam nad kupou dvoch reproduktorov. Na amazone som nasiel JBL flip 4 red za 95 eur. Vyskusal som aj JBL boombox a pri nizkych hlasitostiach je to prebasovana tragedia za 450 eur a to mam radsej basovejsi zvuk.
--
LG G6
18 dní
Windows Chrome
Ronn, mam len jeden Flip 4, takze neskusal. Viac som ich spajal vzdy len na roznych chatach, kam priniesol druhy Flip 4 niekto iny, a stahovat aplikaciu mi vtedy nenapadlo. Ani to nebolo ziaduce, lebo sme nechceli robit stereo. Vdaka za postreh. Flip 4 za 95 eur je vyborna kupa.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188