5.3.
Android Chrome
Zdravím. Potreboval by som od vás radu ohľadom slúchadiel pre slabopočujúcich ľudí, ktoré by zároveň potláčali okolité zvuky a dávali by do ucha iba zosilnený zvuk reči človeka s ktorým slabopočujúci komunikuje, ktorú by tie slúchadlá tak tiež "očistili" a bez ostatných okolitých ruchov púšťali čistú do ucha. Asi pred pol rokom som o takých počul no neviem si spomenúť na ich názov. Preto sa chcem opýtať vás, lebo určite budete niekto vedieť o viacerych takychto prístrojoch. Ďakujem za rady a prajem pekný deň! :)
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
6.3.
Apple Mozilla
Thompson WHP5305
Sennheiser RS 5000
Humantechnik Swing Digital Toslink
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
7.3.
Windows Chrome
Toho Thomsona som kupoval pred mesiacom mojej 96 r. pani svokre na Heureke. Zatial spokojnost.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
7.3.
Windows Chrome
Môj dedo ma problém s tým, že on ževraj počuje, ked hlasnejšie hovoríme na neho, ale rozumie iba trošičku lebo sa mu asi nejako rozbíja ten zvuk, a ked hovoria viacerí naraz tak už vôbec. Tie slúchadlá ste na takýto účel kupovali?

Jedná z recenzií na tie thomsony - "Koupila jsem výrobek pro maminku/jen stařecká nedoslýchavost, tj. nález přiměřený věku/ k poslechu tv, bohužel nezvykla si, slyší zvuky , ale nerozumí slovům, výrobek skončil ve skříni :-(."

To je problém aj môjho deda, tak neviem či budú fungovať u neho.
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
7.3.
Windows Chrome
Teraz som niečo našiel. Potreboval by asi takéto niečo.:
https://www.nuheara.com/iqbuds-boost/
alebo
https://www.nuheara.com/iqbuds-max/
tie MAX sú najnovšia generácia, ktorá sa bude predávať v druhej polovici roka 2019.
Prekážkou je tá cena. Iqbuds Boost stoja 500 a tie MAX majú stáť o dosť viac. Zaplatiť toľko peňazí za niečo čo možno nebude fungovať a nebude sa dať vrátiť je dosť.

Neviete o niečom takomto podobnom? Nie iba zosilovačí zvuku, ale aj to aby do ucha posielali "čistú a zrozumiteľnejšiu reč" pri osobnej konverzácii a z TV, ako tieto čo som napísal?
--
7.3.
Windows Chrome
Tak to je zrejme ina diagnoza, ako nedoslychavost.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
12.3.
Apple Mozilla
Veru, ťažko radiť.
Tie IQbuds majú 2,4* z‎217 recenzií na amazon com.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188