22.6.2018
Windows Chrome
Tomáš B. sa hľadá nové smart watch, tak verím, že mu spoločne poradíme: "Dobrý deň volám sa Tomáš Benda a neviem sa rozhodnúť aké inteligentné hodinky kúpiť. Mal som Asus ZenWatch 3, z ktorých som bol veľmi sklamaný. Veľmi veľa vecí nefungovalo tak, ako malo, boli spomalené, nenabíjali sa... No na inteligentné hodinky som si už zvykol a nechcem sa ich vzdať, preto hľadám zmysluplnú náhradu. Rozmýšlal som najmä nad Xiaomi Huami Amazfit 2, Misfit Vapor, alebo Mobvoi Ticwatch 2. Ktoré z týchto by ste si vybrali a prečo? Poprípade skúste odporučiť nejaké iné zaujímavé."
22.6.2018
Android Android
Samsung Gear s3
22.6.2018
Android Android
Treba napisat co od hodiniek chce.
--
lnk.sk/mM05
25.6.2018
Windows Chrome
ďakujem ale už som sa rozhodol a kúpil som spomínané Xiaomi Huami amazfit Stratos 2. Tie funkcie ktoré som využíval na hodinkách Asus ZenWatch 3 majú a niektoré aj lepšie + športové funkcie, ktoré viem oceniť. Zatiaľ som s nimi spokojný.
27.6.2018
Windows Chrome
Dobrý deň, mám problém s oneskorenými notifikáciami. Hodinky mám od piatku a v pondelok mi začali chodiť notifikácie tak, že som s niekym dotelefonoval a až potom mi začali vibrovať, že mi daná osoba volá. Spárované ich mám s Huawei P10 a používam aplikáciu priamo od výrobcu. Myslím si, že by chyba mala byť v telefóne, nejaké nastavenie, ale neviem. Za akúkoľvek radu budem vďačný.
27.6.2018
Windows Chrome
xiaomi ma v aplikacii mifit (neviem co pouzivas) nastavene oneskorenie notifikacii (tusim 3s)
--
lnk.sk/mM05
27.6.2018
Windows Chrome
k týmto hodinkám je spravená priamo aplikácia amazfit watch, mám aj xiaomi miband 2 ten pípne zarovno s telefónom, ale stratos mešká.

Edit: Hrabal som sa v nastaveniach a ak dám spravovať automaticky(čo som predpokladal, že s tým bude problém) sa to zatiaľ javí OK. Ak dám spravovať manuálne a tam zakliknem všetko(automaticky spustiť, sekundárne spustenie, spustiť na pozadí), tak notifikácie meškajú. Budem to ešte pozorovať a neskôr dám vedieť, ako to dopadlo.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188