16.6.
Android Android
Už dlhšie uvažujem nad kúpou objektívu na telefón lebo všade ich vidím na wish Aliexpress podľa vás reálne fungujú a sú z nich super fotky alebo sú to len šmejdy čo nepomôžu a len pokazia fotku ? Máte nejaku skúsenosť s nejakým objektívom na mobil?
18.6.
Android Android
skúšal som a všetko do 100 eur sú vyhodené peniaze. ak objektívy, tak Moment alebo Exolens. :)
18.6.
Android Android
Dobre pozriem sa na ne ;) ďakujem za odpoveď už som si aj myslel že nikto nenapíše. . .:)
21.6.
Android Android
Pozrel som sa sa na ne a exolens sa mi zdajú byť o dosť drahšie ako moment objektívy tak Som si a popozerel na YouTube ako fotia tie moment objektívy a fotia úžasné a tak minimálne o jeden by som mal záujem len som sa chcel opýtať že či idú iba na iphony lebo ja mám Google pixel a na videách som videl že sa zakrúcajú do púzdra a na Google pixel neviem nájsť puzdro od nich. Neviete či by to išlo niako aj bez prúzdra?
21.6.
Windows Chrome
Bez puzdra je to bez sance. Musi to byt nehybne pripevnene. Ja mam dva Moment objektivy na iPhone 7. :)
21.6.
Android Android
Aha tak budem hľadať ďalej exolens by mal ísť aj na Google pixel ale tá cena. . . Čo už :D
21.6.
Android Android
Podarilo sa mi jedno puzdro predsa len nájsť na objektívy moment pre Google pixel Haleluja :DDD
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188