9/1
Windows Chrome
Dobrý deň prajem, chcem Vás touto cestou požiadať o radu nakoľko si plánujem kúpiť smartphone, pričom mojou hlavnou požiadavkou je aby bol čo najvýkonnejší (aktuálne mám v užívaní Huawei P9 Lite a je to taký stred ). Pozeral som Vaše recenzie na youtube, kde rozmýšlam nad asus zenfone 3 ale taktiež ma zaujal aj xiaomi mi5, čiže sa jedná o telefóny s cenovou reláciou do 400,-€. CHcem Vás pekne poprosiť, aký telefón by ste mi odporučil prípadne aj nejaký iný z tých dvoch hore uvedených, ktorý by spĹnal požiadavky na výkon. Ďakujem.
9/1
Windows Chrome
Oneplus 3T. Nic vykonnejsie s Androidom, urcene pre EU trh, aktualne nezozenies.
--
¯\_(ツ)_/¯
9/1
Windows Firefox
telefonov so snapdragonom 820/821 za cenu+/- 400€ uz zopar na trhu je :)
leeco 3pro cca 360€ amazon.de
axon 7 cca 390€ tak isto amazon oba maju podporu nasich LTE
ale zvolil by som oneplus 3T, tam je aspon zaruka slusneho software
--
lnk.sk/mM05
9/1
iPhone iPhone
pockej si na xiaomi mi6 snapdragon 835 je trhac vsech banchmarku
--
primary: s7 black
9/1
Windows Chrome
ty si uz ako Stanley naozaj
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
9/1
iPhone iPhone
proc? snapdragon 835 ma byt opravdu vykonny a premiera bude brzy, muze koupit 820-nepr mi5 ale nebude mit LTE, da se koupit za 7800/beryko na ibuygou sezene jeste levnejsi, taky bych doporucil one plus 3. 3t ma LTE frekvence, ale mezi nama ani snap 650 neni spatny soc!
--
9/1
Windows Firefox
https://oneplus.net/sk/oneplus-3t
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
9/1
iPhone iPhone
one plus one 3t za 430, neni to moc?!
--
9/1
Windows Chrome
do 400€ sa da kupit aj LG G5 so snapdragon820 a asi najlepsim fotakom v kategorii do 400€ :)
--
lnk.sk/mM05
9/1
iPhone iPhone
to uz je lepsi lg g5 pro normalniho smrtelnika
--
9/1
Linux Chrome
G5 by bol genialny telefon, nebyt tej nestastnej nedosadajucej konstrukcie. G4 bol tiez fajn, no nahodne restarty zrazaju pocit premiovosti rychlo dole, a G3 s tym doostrovanym displejom, tiez budil vo mne zmiesane dojmy. G2 bol posledny mobil z rady G, ktory ma nadchol asi.

No, radsej G5, ako cinana z dovozu.
Pokial vies do coho ides a mas realne pokryte how to, ako odstranit rozsypany caj, malware a sledovacie cinske skvele utilitky, tak nech sa paci.
--
¯\_(ツ)_/¯
9/1
Windows Chrome
nerika se to snadno, ale lepsi telefon jak honor 8 momentalne neexistuje v pomeru cena/vykon, cena pod 300, zaruka dva roky, koupis ho vsude. g5 je propadak asi kvuli dizajnu, co si budeme povidat.
--
9/1
10/1
Windows Firefox
Wayne drzal si G5 v ruke? Osobne som ho nikdy nevidel, len ma zaujima ci je tak konstrukcia "ozaj tak zla" alebo je to len výkrik zopár hlasnych trub na nete.
Niektore famy sa strasne rychlo uchytia a vsetci to beru ako "fakt" aj bez toho aby s tym mali osobnu skusenost. G5 ma z mojho pohladu nešťastný design a to je dovod preco sa nepredava ( nizka cena je teraz obrovska vyhoda pre ludi ktorym ten design nevadi) nemyslim si ze by zle predajne cisla moze nekvalitna konstrukcia, cena alebo snad modularnost.
--
lnk.sk/mM05
9/1
Android Android
ad G4: mam ho skoro pol roka a ešte sa mi nikdy sam od sebe nerstartol ani nic podobne.

ad G5: mal som ho v ruke, konstrukcia nijako nobmedzuje jeho funkcnost aj napocit je fajn len bije do oci ako nelicuju jednotlive casti proste, viem si predstavit kolko bordelu sa dokaze nazbierat v tej ryhe pod displejom. To bol podla mna tiez faktor neuspechu pretoze u inych top zariadni sa to nevidi. Ale s cenou o triedu nizsou uz je to zaujimavy adept na kupu. Ten dizajn je otrasny iba zozadu ja sa ale pozeram 99,9% na predok:-) takze skoda ale za nizsiu cenu sa to da prepacit.
10/1
Apple Mozilla
ad G4: ja mal na začiatku iba problém s prehrievaním. A výdrž, vyriešili ďalšie batérie s externým nabíjaním. Sem tam sa objavil nejaký lag.
Ale update, tuším z augusta z toho spravil úplne stabilný a spoľahlivý fon.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188