Samsung Galaxy S6

  • Nightmare 01.03.2015 - 21:28

    Helpful thread

  • markhascole17.07.2018 - 10:02 Trvalý odkaz

    Check out the list of best and fast VPN services which you can use to watch your favorite content on Samsung Galaxy S6.

    Nightmare01.03.2015 - 21:28 Trvalý odkaz

    ten dizajn som uz niekde videl :D

    rtg01.03.2015 - 21:36 Trvalý odkaz

    co sa tyka tej citacky odtlackov prstov, pride mi lepsie riesenie ako ma Samsung nakolko sa prejde po nej prstom a to sa da tazsie obist ako citacka na iPhone kde staci prst prilozit a pozname predsa mnoho hacknuti tohto sposobu odblokovania mobilu

    Michal01.03.2015 - 21:52 Trvalý odkaz

    to je neskutočne, ale fakt, tí korejci si nedaju pokoj, budu sa hrat na neviem ako uspešnu značku s navačšími pradajmi ale celý čas len kopiruju a napodobuju, ako takí najlacnejší čínanci na tržnici. Nedaju si s tým pokoj a je to hanba na 100rokov že znova a opat stale po rokoch aj ich vlajkova lod ma stale pripominat iphone. Tak ako pred rokmi vysudil apple miliony od nich, lebo sa dokazalo priamo v tech. dokumentoch samsungu a to citujem "aby sa samsung čo najviac podobal na iphone" Chudaci celý Samsung. Dokonca aj velkosti pamati, informacie a popisky na zadnej strane na kryte baterie, aj ta čočka fotaku hnusne vytrča, reprak, jack a usb v spodnej hrane, home tlačidlo používaju tiež len kvoli tomu že to pripomina iphone, inak každy dalši poriadny vyrobca androidov už davno presiel na SW tlačidla, ktore su originalne od výoby zakomponovane v androide, tak ako ho google vyraba. Opičia sa trapne ako nejaka tretotriedna čínska značka a pritom si za ich kopie pýtaju nenormalne peniaze a hraju sa na premiovu značku pričom su to najkazovejšie šmejdy.
    Inak baterku trosku zabili, nie je to zase uplne zle, ale tu spotrebu hlavne dispay bude mat obrovsku. UHD display UHD natačanie videii, zbytočne debiliny, ktore realne viac uškodia ako prinesu užitku.

    Michal01.03.2015 - 22:10 Trvalý odkaz

    No tym ze vynechali podporu sd kariet a vymenitelnu baterku si uz znepriatelia aj poslednych fanusikov. Mne osobne to sice nechyba no ta baterka je teda slusny prehresok. :-)

    Peto01.03.2015 - 22:45 Trvalý odkaz

    Displej je QHD, nie UHD, neviem či je to rozdiel, ale aj tak dosť, na 5,1 by stačilo mne aj HD, na takú baterku...

    Nightmare02.03.2015 - 00:41 Trvalý odkaz

    S6 ma grafiku ako P70 od Lenova?Mali-T760?:D prave som to videl...

    Nightmare02.03.2015 - 01:21 Trvalý odkaz

    Odhady su ako na zaciatku S5 a S6 Edge ako pri Note Edge by mala byt cena co bude dost riadna

    DTN2702.03.2015 - 15:17 Trvalý odkaz

    Aký telefón vám pripomína ten rám S6? :D

    martin02.03.2015 - 15:20 Trvalý odkaz

    telefon je podla mna kopia xperia Z3 a iphone ,nehovorim ze nieje pekný ale ten fotacik co vykukuje z povrchu je nevkusny a to ze stratil vodeodolnost je skor krok spat ,procesor bude výkonný len sa bojim ze samsung si da za tento dizajn a parametree parádne zaplatit a skor mu to moze uskodit a bude sa potapat dalej ale drzim palce mozno sa mýlim.

    Nightmare02.03.2015 - 16:56 Trvalý odkaz

    S6 je vlastne krizenec dvoch vyrobcov :D

    ondrakomous02.03.2015 - 17:00 Trvalý odkaz

    tos rek presne, nejlepší clon na svete, Samsung forever.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease02.03.2015 - 17:15 Trvalý odkaz

    QHD Vs 2550 mAh
    kto vyhrá? som fakt zvedavý na výdrž :-))

    Michal02.03.2015 - 22:19 Trvalý odkaz

    Aj na tu cenu som zvedavy. A to chcel samsung robit nejaku revoluciu. Ziadnu v tom ale nevidim.

    Roman14.04.2015 - 13:27 Trvalý odkaz

    na samsung prislo predsa QHD rozlisenie tak musia pytat aspon o 300e viac ako ostatny...lebo G3 nemala minuly rok... a predavali to za ovela nizsiu sumu :) a z funkcii mi stale uzitocnejsie pridu na G3 :) a nemam rad napodobeniny takze tymto s6 iphonom si mozete vytret vasu cenu :)

    marian23.05.2015 - 16:17 Trvalý odkaz

    Počkajte si na S6 mini.Bude lepšia.Mala by mať 4,5 fullHD display,8Mpx fotoaparat,Len som zvedavy na cenu a dufam že tam nezabudnu dať informačnu led diodu.jul,august.šikmoočka korejske.

    miluman11.06.2015 - 17:40 Trvalý odkaz

    Ale čo hovoríte o Dual Sim Samsung Galaxy S6?
    Okrem Galaxy S6 a S6 hrane, Samsung tiež vyzerá, že má tretí variant svojej novej vlajkovej lodi telefónu - Galaxy S6 Duo. To vyskočila na Filipínach prvý, a variácie Galaxy S6 s dvoma slotmi nano SIM karty vnútri bola uvedená na ruskej internetovej stránky predajcu elektroniky rovnako.

    Teraz máme viac hmatateľný dôkaz, že dual SIM Galaxy S6 existuje, ako sme boli poslali fotky svoje dobytča, s zásobníka SIM kariet vyliezli, ktorú môžete vidieť v nasledujúcej prezentácii. Majte na pamäti, že je to len testovací prototyp, čo znamená, že je v prestrojení shellu, ale s S6 vnútorné.
    Recenzia tu: http://www.techwarn.com/samsung-galaxy-s6-dual-sim-price-and-specs/

    Nightmare12.08.2016 - 16:56 Trvalý odkaz

    co poviete na cenu za S6 32GB 300€?ma to len jednu malu chybicku (nema SK/CZ jazyk) len "anglicky"

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne12.08.2016 - 17:07 Trvalý odkaz

    To co je za blbost ze nema? :) flashnem cez Kies, ci ako sa ten samsung tool vola, firmware pre SK a bude mat.

    (alebo custom rom, najlepsie s funkciami z S7 Edge, aj tych je niekolko)

    Nightmare12.08.2016 - 19:32 Trvalý odkaz

    ja sa len pytam ci to je dobra kupa :) kto by chcel tak viem poslat odkial

    jardo.suster@g…12.08.2016 - 20:09 Trvalý odkaz

    tazko povedat, ja som bol v decembri minuleho roka rad, ked som za svoj tip-top 7 mesacny dostal 350 :) hold, android.. uz vtedy ich bol plny bazos, teraz nemam prehlad, ale predpokladam ze su ich tam mraky.. je pravda, ze som ho chcel predat zo dna na den, tak som aj nechal zrazit cenu..

    ondrakomous12.08.2016 - 20:30 Trvalý odkaz

    bazarova s6-32gb 312,13 euro, 300 je tesne pod prumerem, s7-32gb pouzita 535 euro! udelej si nazor sam, jinak jak pise wayene lze pres odin nahrat libovolny jazyk. s7 je podle me skokova oproti s6 cenove i hardwarove, i kdyz prodavac se dohadoval, ze zase tolik skokova neni.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne12.08.2016 - 22:33 Trvalý odkaz

    535? mne nukali 470-480, ked som vyjednal cenu 500+ som bol happy ako blcha..

    ondrakomous12.08.2016 - 22:54 Trvalý odkaz

    sak vykup s7 je kolem 400, prodej 520klasik-535edge, na vykup/prodej mas dneska tabulky. se podivam a vidim ne. 500 ti musel dat nejaky zoufalec, s6 se celkem propadla, da se koupit nova ve vyprodeji primo v samsungu tusim za nejakych 460, proto je pouzita s6 tak levna, co se tyka cen, tak se celkem orientuju. nejdrazsi jsou iphony, blby iphone 5 stoji bazarovej porad nejakych 214, to je absolutni masakr, na to jaka je to plecka.