Diskusia k článku
8.8.2017
Android Android
Peter_92: ako pri každom mobile - vyskúšaj si ako ide, či nemrzne, neseká, zapni GPS, či sa spojí so satelitom a ako rýchlo , wifi, gsm signál , dáta , oba foťáky, s-pen, zvuk reproduktora aj sluchadlového (malý reprak v ktorom počúvaš druhú stranu - zavolaj si),odskúšaj či nabíja nabíjačka..Pri amoled displeji mrkni, či nie je vypálený , (daj si biely obrazok a všimaj si tmavé obrazce, akoby slabučké tiene.., napr. kde sa otvara klávesnica (malé tmavé kocočky) .. Ak budeš brať s komplet balením, pozri imei číslo na krabici a porovnaj ho s imei pod baterkou. ..Snáď som nič podstatné nezabudol. ..Vravím, ak natrafíš na dobrý zachovalý kus, máš bezkonkurenčný telefón v danej cene, lepší ako mnohé novšie fóny a s kuzlom s-penu
--
Správny fón+správny software = dokonalý fón...
8.8.2017
Windows Chrome
janesbond1 díky za tipy :-) poslal som ti správu.
17.9.
Windows Chrome
Tu na fony.sk mi pomohla recenzia pred rokom keď som chcel kúpiť Samsung Galaxy S5, a teraz mi pomohla taktiež pri rozhodovaní o kúpe Samsungu Galaxy Note 4 !!! A v oboch prípadoch som absolútne spokojný, vystriedal som už asi 20 mobil od Note 1,2 cez huawei, Lenovo a pár Nokií, ale S5 a Note4 sú bezkonkurenčné mobily od 135 do 179€ !!!
Nech si vraví kto chce čo chce, iný mobil sa samsungu nevyrovná proste ! S5 ako klasický dotykáč okolo 5" s perfektným foťákom + super stabilitou + všetkými pripojeniami a hlavne super prehrávačom hudby (keď počúvam cez kvalitné Yamaha peckové alebo bezdrôtové Sony sluchátka...)
A Note 4 ako parádny "manažérsky" väčší mobil s brutálnym výkonom a dotykovým perom čo je boží dar v svete mobilov a bohužiaľ žiadny iný výrobca nieje dostatočne inteligentný aby na to doteraz prišiel...
--
Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy S5,Nokia C6-00,Samsung Galaxy S3mini,na všetkých QI nabíjanie...
17.9.
Android Android
A ty si sa čo prebral po troch rokoch z kómy? To že si prehliadol existenciu značky alcatel to je ešte ok, keďže toto už není alcatel ako pred rokmi, ale kupovať dnes galaxy note 4 a tvrdiť, že je to mobil s brutálnym výkonom ma super pobavilo. Dík
17.9.
Windows Chrome
Tak brutalny vykon to nie je, ale pre bezneho pouzivatela stale dostatocny by som povedal.
--
6T
13.10.
Windows Chrome
» Knoxville: Trocha dost zaujata recenzia ale to uz sme si na to vychvalovanie samsungu na strankach fony.sk Zvykli.Mne napr.chyba ohodnotenie zvukoveho vystupu,ci uz do sluchadiel alebo cez externy reproduktor...
ZVUKOVY VYSTUP MA DOKONALY !!!
Počúvam na káblových štuploch Yamaha a na bezdrôtových Sony, na oboch zvuk absolútne dokonalý, zatiaľ najlepší z mobilov čo som počul, a nemal som ich len pár neboj...
--
Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy S5,Nokia C6-00,Samsung Galaxy S3mini,na všetkých QI nabíjanie...
13.10.
Windows Chrome
» Kubas: A ty si sa čo prebral po troch rokoch z kómy? To že si prehliadol existenciu značky alcatel to je ešte ok, keďže toto už není alcatel ako pred rokmi, ale kupovať dnes galaxy note 4 a tvrdiť, že je to mobil s brutálnym výkonom ma super pobavilo. Dík
A ty si čo nafajčený ???
Akože nemá brutálny výkon ?????????
Šak hravo zvláda všetky aplikácie aj všetky hry najnovšie !!!!! Nezasekáva sa a všetky reakcie sú bleskové, s posleným updatom na and6 ! A to ho nešetrím, mám v ňom okolo 200 appiek a hier...
A popravde...radšej kúpim 4-ročný samsung TOP model čo bol ako niaky nový xiaomi alebo inú sra*** v podobnej cene (135€...) takže asi takto...
--
13.10.
Windows Chrome
» Merrick: Tak brutalny vykon to nie je, ale pre bezneho pouzivatela stale dostatocny by som povedal.
Akože sorry...
Ale isto je to stokrát lepší mobil ako tvoja S6 alebo nedajbože MotoG5 !!!!!!!!!
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188