Diskusia k článku
23 dní
Android Android
Divne mi je, ze ostatne webove stranky tento fon vychvalili a tu opak. Nemate vadny kus?
--
Honor 8
23 dní
Apple Mozilla
Nie, mozno sa na telefon snazime pozerat objektivne. :)
23 dní
Windows Internet Explorer
Mám tento mobil nejaký čas, a musí povedať že je super.
fajn fotí i keď sú tam isté medzery. Hlavne dosť silné doostrovanie hráni bez umelej inteligencie a HDR.
Asi jedna z mála vecí ktorá mi vadí na mobile, ale už som získal odhad kedy aký režim použiť.
ďalej mi chýba fotka v pomere 3:2, pri nadstaveni videa FHD 60fps vs FHD je použitý iný uhol záberu. a čakal by som väčšiu výdrž batérie.

Ale ak chcem nejak viac fotiť tak vytiahnem DSLR s FF snímačom a nič neriešim potom :)

Ešte taká drobnosť, nechápem že prehrávač ukazuje SQ a HQ pri skladbách. HQ mi dalo k formátu mp3 a SQ pri flac. je toto bežné aj v iných mobiloch?
23 dní
Android Android
Ono je to preto, ze doteraz nepytal Huawei 850€. Pri tak vysokej cenovke sa zvysuju naroky aj kritika.
--
S6 edge+
22 dní
Android Android
Súhlasím Merric. Môj názor po dvoch týždňoch používania je že patrí do tej cenovej kategórii to neznamená ze by nemohol byť lacnejší ;-) Páči sa mi aj možnosť mat líniu, dizajn vlakovej lodí v lacnejšom prevedení vo verzii 20 a 20 lite. Inak jedna známa si kúpila lite a prvé čo dala že kukni aké krásne fotky robí a aký je cool.
15 dní
Windows Firefox
Mne sa p20 pro nepáči a za túto cenu by som ho určite nekúpil aj keď mám Huawei celkom rád. Čelo úplna vykrádačka z iPhone, pritom si povedzme narovinu že tam kľudne mohol byť radšej rámik a brada telefónu so zaguľatenými rohmi - opäť inšpirácia od Apple ale tu žiaľ opticky nevyšla kvôli umiestnenej čítačke a telefón vyzerá hrozne (opticky by boli lepšie špicaté rohy na spodnej strane displeja). Cena vyskočila na krásnych 850€, áno pridali fotoaparát a nejaké bodíky v DxoMark naskočili, no skutočne potrebujú užívatelia pár bodov v benchmarku alebo častejšie využijú kvalitný displej, ktorý nemá problém s jasom na priamom slnku? - ktorý H. do top modelov rozhodne nedodal. Dosť sklamanie a dúfam že o rok to bude lepšie.
--
iPhone X
14 dní
Windows Chrome
je to otazka na kolik muze nekdo z vyrobcu zmenit trend s notchem, vyrabi se amoledy s notchem, tak je vyhodnejsi pro vyrobce vzit display ze stejne formy. nevim na kolik si videl p20 pro v realu, ale cela konstrukce vcetne displaye je naprosto spickova. p20 pro nabizi bezztratovy nasobny zoom/jako jediny. to bude prvni vec, kterou apple okopiruje. ano p20 pro stoji hodne, ale vem si cenu iphonu X, samsungu s9 a budes na stejne cenovce. huawei ma dost levnych alternativ, p20, honor 10 view, honor 10, tady si myslim, ze ta cena je opodstatnena, kdyby tu cenovku upravili, tak budou konkurovat maximalne sami sobe.
--
Samsung s8
14 dní
Android Android
Dawis:Keď sa nemýlim tak prvý telefón s výrezom bol Essential Phone a následne všetci kopírovali od tejto značky.Dizajn je vždy subjektívna záležitosť a keďže sú telefóny v dnešnej dobe veľmi podobné tak ja osobne to už vôbec neriešim. Viac menej sú pre mňa telefóny všetky pekné a maximálne čo ma zaujíma je farba, nekúpim si predsa ružový telefón :-) Pre mňa je na prvom mieste funkcionalita a tú má 20 pro perfiš. Hlasitosť, vypínač po ruke a snímač odtlačku vpredu. Cena je na vlajkovú loď primeraná (to neznamená že by nemohla byť nižšia) a hlavne konkurencieschopná a telefón má veľmi málo kompromisov.Ešte by ma Dawis zaujímalo aký telefón používaš či preferuješ top modeli ale skôr telefóny za rozumnú cenu. Ondrakomous: podobný názor mám aj ja a co sa týka fotoaparátu mám takú malú historku zo včera na pivku ;-) kamoš, amatér, fotograf (používa zrkadlovku a neuznáva fotenie z mobilom) ma zavolal na jedno a debatíme on zážitky a fotky z Rumunska a ja z Moravy. Fotky mal slabé, rozmazané zrkadlovku samozrejme nemal zo sebou potom som ukázal ja a myslím že zmenil názor na fotenie z mobilom lebo povedal že fakt krásne fotky či cez deň, večer a zoom ho úplne dostal a nechápal čo dokáže 20 pro s tým mini snímačom ;-)
1 deň 15 hod
iPad iPad
Má tento telefón niečo také ako always on display? Dokáže ukazovať aspoň čas na zhasnutej obrazovke? Ďakujem
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188