Diskusia k článku
3.5.2018
Windows Chrome
škoda, že nie sú večerné snímky k dispozícií :) ale ináč podobné telefóny, myslím si, že ani V10 človek nič nepokazí :)
3.5.2018
Linux Chrome
Za tu cenu urcite V10
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
4.5.2018
Windows Chrome
View 10 urcite uz len koly stereo jacku .
4.5.2018
iPhone iPhone
Pekný článok,Matej!...je škoda,že P20 nepodporuje pamäťové karty. Z môjho pohladu je to jediný nedostatok toho telefónu. Keby ich podporoval,tak by som bez váhania vymenil môj S8,ktorý momentálne používam za P20.
4.5.2018
Windows Chrome
za mňa jednoznačne honor. p20 by som nechcel už len pre ten hnusný výrez na displeji. hlavne pomer cena výkon hovorí jasne v prospech honoru.
4.5.2018
Android Android
Ale veď ten výrez môžeš skryť, nemusíš ho tam mať :-)
4.5.2018
Android Android
Problem je ale s aplikaciami, ktore vyrez nepodporuju... P20 je zbytocny model. Ked uz, tak by som priplatil a kupil pro.
--
6T
4.5.2018
Windows Chrome
vidim ze borci maju dalsieho nepriatela "vyrez na displeji" :D

Merrick a to su ktore aplikacie ktore nepodporuju vyrez?

jedina blbost okolo vyrezu je jeho vypinanie, to je naozaj cisty nezmysel
--
lnk.sk/mM05
4.5.2018
Windows Chrome
Výrez v displeji podľa mňa nieje žiaden problém. Je to rozšírenie displeja. Ale je pravda, že nie každý výrobca vie ten vyrez spraviť pekným. Na Huawei rade P20 sa mi vôbec nepáči. Na Iphone X, Asus zenfone rada 5 2018, nové Vivo smartfóny to vyzerá podľa mňa pekne. Problém by mohol byť v nepodporovaných aplikáciach na tento typ displeja. Inač tie výrezy nemajú žiadnu nevýhodu (radšej výrez ako zbytočne veľké nevyužité miesto). Nemám rád iPhony (no mám iPhone X :D) ale gestá (späť, minimalizácia a prepínanie aplikácii) na iphone X su dobrá vec a taktiež tie výrezy sú spravené dobre v tom, že z prava sa vysúvajú notifikácie a z ľava zase nástroje, tak by to mali spraviť aj na androide, lebo na androide to nemám rád, ked stiahnem hornú lištu a mám tam plno prepínačov, ešte aj ovládanie infraportu, notifikácie a ... všetko neprehľadne na jednej obrazovke.

No a pre mňa je ešte hlúposť čitačka v predu a to nevyužité miesto vedla nej. Ak je čitačka v predu, mali by dole vedľa čitačky dať selfie kameru, a keď sa chcem odfotiť selfie kamerou tak ten mobil otočím, aj tak veľké percento ľudí selfie kameru vôbec nepoužíva, no a repráčik na hovory vyriešiť tým spôsobom ako má Xiaomi Mi MIX. Vystriedal som veľa smartfónov s top selfie kamerami za posledné roky, no ked spočítam, tak mám možno 30 selfie fotiek za 7 rokov.

Ešte sa vyjadrim ohľadom reklám na Fony.sk, ktorých je tu viac ako recenzií na smarftóny. Neskutočne rád som sem chodil, a sledoval som donedávna fony.sk viac krát denne, no postupom času je to menej a menej. Mohli by ste zakomponovať do návzu stránky aj slovo reklama. Všade samá reklama a hlavne tie video-reklamy, neskutočne žerú dáta. (a to keď poviem, že žerú dáta pri mojom 10 GB internete v mobile, tak je to smutné) Nikdy som nepoužíval softvér na blokovanie reklám, presne preto, aby stránky ktoré rád navštevujem mali z toho príjem, no keď je tých reklám všade plno, tak to začnem používať.
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
4.5.2018
Windows Chrome
mne sa paci toto riesenie:
obrazok
--
¯\_(ツ)_/¯
4.5.2018
Android Android
Mne sa prave paci ked je lista priehľadná
obrazok
Su aplikacie ktore listu farebne prispôsobia zvyšku aplikacie
obrazok
A je zopar aplikacii ktore majú lištu ciernu tsk to vyzra ako na waynovej foto
--
lnk.sk/mM05
7.5.2018
Windows Chrome
Ja som v krabici Huawei P20 mal ochranny gumovy zadny kryt. Takze zrejme ste to len v testovacom baleni nemali.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188