Diskusia k článku
27.9.2013
Windows Chrome
Pre zaujímavosť: Takmer všetky fotky v článku (okrem prvej a posledných troch) vznikli pomocou Samsungu Galaxy Note 3.
27.9.2013
Windows Chrome
Fotky velmi slusne - pre internetovu novinarcinu prakticky absolutne postacujuce.

Samotne hodinky velmi pekne. Skoda len, ze nevydrzia nabite aspon 5-6 dni. :/
--
Xiaomi Mi Mix 2s 64GB + Moto 360 2nd 46mm
27.9.2013
unknown Opera Mini
Remienok hodín už mal byť celý na prijímanie slnečných lúčov, ale umelý nie je na dlho. Ale aj v tom je rôzna kvalita. Nabíjanie môže byť aj z ľudského tela, ako to už niekde skúšali. Pekne hodinky, stačilo by mi tam mať len počasie s časom. Také ceny sú pre niekoho nič, takže si to mnohí kúpia. Určite ich budú v niektorých prípadoch dávať k mobilu tak, ako bola kedysi zaujímavá navigácia. Konkurenčný boj to zariadi. Aj tak mám radšej moje ručičkové hodinky. :)
--
mobil
27.9.2013
Windows Chrome
Úplne sme zabudli doplniť do článku fotografie z hodiniek. Tri zábery v najvyššej možnej kvalite doplníme do článku o pár minút. Ďakujeme za pochopenie.
27.9.2013
Windows Firefox
Mám zopár otázok. Chcem sa spýtať ako je to s krokomerom ? Dá sa to prepojiť s s-healt ? Funguje aj keď nemám v dosahu telefón ? Ak ano ako sa to potom spáruje s aplikáciou s-healt - keď aj na mobile je krokomer aj na hodinkách ?! Alebo na toto tam nebolo vôbec myslené ?

Dajú sa hodinky použiť ako diaľková spúšť a hladáčik pre fotoaparát v telefóne ?

Hodinky teda fungujú ako hodinky aj bez telefónu ? Čiže mimo jeho dosahu ?
27.9.2013
Windows Chrome
uz ich nemam, ale na prepojenie s s-health neverim. ani dialkova spust podla mna nejde. ked su mimo dosahu, funguju (neviem, ako dlho). ale treba ich primarne pripojit k aplikacii (takze ak si majitel SGS3 kupi Gear, nespusti ich).
28.9.2013
Android Android
Pan.Hombauer to je neuveriteľné ako dokážete pomaly v každom článku spomenúť Samsung S3 už Prosím vás skúste aj iné telefóny spomínať
28.9.2013
Windows Chrome
Je neuveriteľné, keď sa čitateľ sťažuje na to, že som si dovolil spomenúť spoluprácu Galaxy Gear s SGS4 a Note3, a nekompatibilitu s SGS3... Mimochodom, v každom videu Na jeden záber spomínam HTC One X+, to Vám očividne neprekáža.
28.9.2013
Windows Firefox
vedel by som si predstavit vyuzitelnost tohto zariadenia na zapoctoch a inych testoch v skole, kedze mobily nesmu byt na lavici :-)))
30.9.2013
Windows Firefox
Ďakujem za odpoveď. Ako vidím, nie je to až taký zázrak ako by mohol byť. Som zvedavý či budú lepšie Sony SmartWatch 2 alebo tento Gear, uvidí sa až po tom, aké budú reakcia priamo užívateľov.
31.10.2013
Windows Firefox
Ale ludia prosim vas co tu chcete s Gear od Samsungu? Zbytocne predrazene za take nic ked uz su o mnoho lacnejsie,lepsie a krajsie hodinky ako Gear a to MyKronoz ZeNaNo http://www.mykronoz.com/collections/zenano/
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188