Diskusia k článku
24.5.
Windows Chrome
M365 je aktuálne v akcii za 324 €. Treba ísť na tento link:

https://www.gearbest.com/scooters-and-wheels/pp_974669.html?wid=1864581&lkid=14239934

a následne kliknúť na obrázok s cenou €324.61. Tým sa vám pridá kupon a pri platbe ho budete moct aplikovat.
24.5.
Windows Chrome
Keď klesne cena pod 300€ hneď ju objednávam na vyskúšanie, lebo chcel som ju skúsiť už skôr ale keď som si ju vyhliadol, tak stála cez 500, a to je na ďalšiu hračku dosť. :P
--
Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
24.5.
Windows Chrome
Mám pocit, že tie ceny uvedené v článku (230€/280) boli "výpredajové" na jej prvú generáciu, lebo som sa s takými cenami stretol na viacerých stránkach (kde nebol uvedený presný názov kolobežky, ale iba Xiaomi mi scooter a jej číslo modelu) a po chvíľke hľadania v googli som podľa čísla modelu zistil, že ide o "nižšiu radu/model" respektíve starší typ.
Ale možno máte tie ceny dobre a naozaj tento model kolobežky tak prudko stúpol na cene, len som chcel poznamenať, s čím som sa stretol ja :)
--
24.5.
Windows Chrome
Uvedené ceny boli koncom minulého roka, vtedy boli neustále nejaké akcie - Black Friday, Cyber Monday, 11.11. a podobne. Odvtedy kolobežka len zdražovala. Zlacnenie k 300 € tak vítame, lebo ako si sám povedal, 500 € je veľa.
24.5.
Windows Chrome
ahaa, tak to môže byť, vtedy som to nesledoval ;)
Nevieš kedy sa chystajú opäť takéto podobné zľavy?
inač, nejako som z članku nepochopil (rýchlo som to prečítal), ako je to s tými "nenafukovacími" kolesami? Kolobežka je dodávaná aj s kolesami na "vzduch-klasické" aj s plnými "bez vzduchu"?
--
4.6.
Windows Chrome
kolobežka je originálne dodávaná s nafukovacími.
4.6.
Windows Chrome
okej, dakujem :)
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188