Diskusia k článku
22.5.2018
Windows Chrome
Samsung je s tými cenami totálne mimo. To bude len prepadák. Navyše zobrali si to najhoršie z S8 a síce polohu skenera odtlačku prstov. Veď za tú cenu môžete mať S8, kto by si len toto kúpil?
22.5.2018
Apple Chrome
Mozu akokolvek upravovat, vylepsovat a "sperkovat" ten ich dizajn, od zakladu je to cele zle a je to dizajnovy odpad. Konkurencia je uplne inde...
22.5.2018
Linux Chrome
A toto naco urobili?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
22.5.2018
Windows Chrome
No paul, jedine ze tym "dalej" myslis vyrezy :)
--
¯\_(ツ)_/¯
22.5.2018
iPhone iPhone
Paul, dovoľ aby som sa ti zasmial, HaHaHa ...
Konkurencia je ďalej? Povedz mi aká iná značka smartfonov sa čo i len doťahuje na technologickú stránku samsungu.
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
22.5.2018
Linux Chrome
Oskar, smiat sa mozem len ja, pretoze som pisal o dizajne telefonov od samsungu, nie o technologickej stránke. Tak mozno nabudúce trafis odpoveď :)

Wayne tak mne osobne vyrezy vobec neprekážajú a konkurencne telefony s vyrezmi su omnoho krajsie podla mojho názoru ako hociktorý model od samsungu :)
22.5.2018
Android Android
Vyrez je hnus. A vedia to aj vyrobcovia, preto ponukaju moznost skryt ho
--
OP 6T
22.5.2018
iPad iPad
Podľa mna je užitočnejšie mat okolo slúchadla a kamery display ako by tam za iných okolnosti bol prázdny priestor. Ale to už odbocujeme od témy, tu predsa neriešime výrez :)
22.5.2018
Windows Chrome
vyrez je fajn, ale nie každý ho vie urobiť pekným. Ako som už raz spomínal, napríklad na huawei je odporný.

Paul, ja som myslel na techologickú stránku ohľadom zahnutia strán a ich dotykovej plochy a takisto aj ku kvalite zobrazenia toho ohnutého displeja, niektorí výrobcovia, ktorí sa snažia alebo snažili o ohnutý displej po bokoch mali tie farby uplné iné a hrozne vyzerajúce v porovnaní s farbami na rovnej ploche displeja a dotyk na ohnutých častiach tiež nebol bohvie čo.
Zober si to tak, že niekto ma výrez a rámčeky pod a vedľa displeja (na Xku ich mam po obvode dosť hrubé, len Apple sa to snažil "zamaskovať") no a rada S a note od samsungu ma hore a dole ale po bokoch nie.
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
23.5.2018
Apple Chrome
o tom sa nehadam, ze ma samsung kvalitne displaye, opat podotknem, ze hodnotim dizajnovu stranku samsungu ako vyrobcu telefonov a ci uz maju zahnuty display, alebo by mali display s vyrezom, proste su pre mna ich telefony maximalne dizajnovo neatraktivne.

K tomu zahnutiu, osobne sa mi paci aj taketo riesenie ze po bokoch nema ramceky, ale je zahnuty display, no stale to nic nemeni na tom ze vo vysledku z toho samsung urobil aj tak skarede zariadenie :D
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188