Prestigio MultiPhone 4500 Duo

  • rbt 08.02.2013 - 13:17

    No toto je konečne Prestigio na úrovni: 2-jadro, 1GB RAM, bateéria 1850mAh - tlieskam. Al FONY, budíček, tento telefón je na trhu už asi 2 mesiace, ak nie viac a be zproblémov sa dá kúpiť aj na Slovensku.

  • Lenka Ivančíková08.02.2013 - 13:58 Trvalý odkaz

    Mozno si si vsimol, ze tento smartfon tu neuvadzame ako horucu novinku a informujeme o dostupnosti na Slovensku. Len doplname zoznam Prestigio o dalsi model, ktory v sekcii Zakladne infom este chybal. :-)

    Richard Hombauer08.02.2013 - 14:08 Trvalý odkaz

    A o pár dní sa môžete tešiť aj na jeho recenziu a video. :)

    marketa08.02.2013 - 19:00 Trvalý odkaz

    a ten dual funguje normalne, alebo tak nokiacky ked sa jedna simka pouziva tak druha sa vypne? Kazovost?

    rbt11.02.2013 - 17:17 Trvalý odkaz

    Ďakujem redaktorom Fony.sk za odpovede a teším sa na podrobnú recenziu, lebo naozaj uvažujem o kúpe.

    TBS12.02.2013 - 14:44 Trvalý odkaz

    akurát objednaný, zajtra sa bude testovať :)

    gabod15.02.2013 - 21:45 Trvalý odkaz

    Už som veľmi nedočkavý kedy už bude hotová lebo už existuje aj v bielej verzii ale lepšia výbava procesor taktovaný na 1.2 MHz, Android 4.1
    JB označenie PAP 4500 T duo

    pitri18.02.2013 - 14:42 Trvalý odkaz

    Cawte ma uz niekto skusenosti z 4500?
    Len take zakladne,ci fici,nemrzne a pod. dik ;)

    Martin19.02.2013 - 07:56 Trvalý odkaz

    Má tento fón pri písaní funkciu SWYPE?

    ferineveri19.02.2013 - 09:20 Trvalý odkaz

    ten odkaz na HD video je odkaz na hlavnú stránku.aj by som si ho celkom pozrel :-)

    Lenka Ivančíková19.02.2013 - 10:55 Trvalý odkaz

    odkaz na video uz je v poriadku. :)

    Profile picture for user bcrs@azet.sk

    RoSta19.02.2013 - 10:57 Trvalý odkaz

    Škoda toho dual režimu, keby aspoň dával obsadzovací tón, lebo nie vždy dorazí sms...

    Marko19.02.2013 - 13:49 Trvalý odkaz

    mozes vypisat vsetky telefony kde sa dovolas na druhu kartu ak volas na prvej ?

    rbt19.02.2013 - 14:51 Trvalý odkaz

    Toto je normálne, čo viem, lepší je len Samsung Galaxy S Duos, ktorý funguje nasledovne: Počas hovoru zo SIM1 som skúsil z ďalšieho telefónu volať na SIM2. Na obrazovke sa zobrazí možnosť prijať alebo odmietnuť prichádzajúci hovor a informácia o tom, že prijatím tohto hovoru sa hovor na SIM1 podrží. Ak som na hovor nereagoval, o pár sekúnd prišla SMS správa s informáciou o kontaktovaní počas mojej neprítomnosti. Viac tu: http://www.fony.sk/clanky/6424-samsung-galaxy-s-duos-s7562

    rbt19.02.2013 - 14:53 Trvalý odkaz

    Lenže Galasy S Duos má iné nevýhody: je to len jedno-jadro a má iba 512MB RAM. Tak si musíte vybrať, čo viac preferujete.

    rbt20.02.2013 - 08:00 Trvalý odkaz

    Páni redaktori, mohli by ste odskúšať aj novší model, ktorý sa už dá v niektorých obchodoch kúpiť Prestigio Multiphone 4500T. Má vraj rýchlejší procesor 1.2GHz a Jelly Bean.

    rbt20.02.2013 - 08:18 Trvalý odkaz

    Existuje aj vynovená verzia 4500T, ktorá má rýchlejší procesor 1.2GHz a Android Jelly Bean, pozná sa to podľa popisu na zadnej strane krabičky je uvedené Dualcore 1,2GHz a Android 4.1, na boku krabičky je logo Androidu 4.1 a u čiarového kódu je písmeno "T" v krúžku.
    Niektoré weby ju už dodávajú, len to nemajú v popise, takže keď si objednáte, je to celkom lotéria, čo vám pošlú, či nový model alebo starý.

    matus20.02.2013 - 11:09 Trvalý odkaz

    mohli ste uz aj ukazat v galerii par fotiek ako to foti

    Dodik20.02.2013 - 12:36 Trvalý odkaz

    Mohli by ste mi poradiť ktorý sa oplatí kúpiť viac? či Prestigio 4500 T alebo Prestigio 5000 Duo? vďaka :)

    Milan22.02.2013 - 00:51 Trvalý odkaz

    Dodik - určite 4500/4500T lepší procák, ramka, displej..

    gabriel gabriel23.02.2013 - 15:46 Trvalý odkaz

    vsetky biele su T-ckove. ale kvoli repraku som si rozmyslel kupu. ma otrasny zvuk - velmi rezonuje. skoda inak velmi vydarena konfiguracia. inak na henry.sk to maju za velmi prijatelnu cenu.

    gabriel gabriel27.02.2013 - 22:05 Trvalý odkaz

    no jo nemaju to prehladne ale ceny maju vela krat zaujimave...

    luky93904.03.2013 - 23:07 Trvalý odkaz

    ja som si kupil v qcomp.sk a som spokojny a amju tam aj dobre sluzby

    Tono6313.04.2013 - 21:04 Trvalý odkaz

    Môžete mi poradiť? Mám 4500T - už druhý, ale mám zopár problémov, s ktorými mi neporadil ani predajca:
    1. stane sa mi, že mi odpojí obe SIMky, niekedy aj 3x za deň, čiže nie som na príjme. Prídem na to len tak, že zapnem displej a musím zadať PIN kódy a už mi pípne SMS o zmeškaných hovoroch.
    2. zapnem displej, vytočím číslo a nič. Musím vypnúť mobil a znova ho zapnúť.Potom môžem telefonovať.

    dodo14.04.2013 - 15:26 Trvalý odkaz

    Caute, tiež som sa nedavno rozhodol pre PRESTIGIO
    MultiPhone 4500 Duo, rad by som k nemu napisal pár dotazov... celku fajn slusny fon za slusne peniaze, co sa hardwaru tyka ok, prijal by som urcite silejsiu bateriu, pri pouzivani ze sa ho ani nedotknem vydrzi zhruba 48 hodin... Trosku nekvalitny slaby zadny repro by som vytkol, v prípade ze je v puzdre alebo polozeny na sedacke, zvonenie nieje do vedlajsej miestnosti skoro vobec pocut, taktiez puzdro ktore dodavaju by som silno okritizoval, sice fajn ze davaju k nemu aj puzdro ale ake, je strasne tuhe, telefon sa tazko vytahuje aj po cca mesiaci puzdro nepovolilo a dalsia vec ten vyrez na fotoaparat to je co za vtip ?? dalsiu vec co by som vytkol je trosku nedotiahnute menu a software ako taky, nieco v slovencine nieco v anglictine... chyba mi umiestnovanie a triedenie ikon v menu, kiezby sa dalo aspon upravit ikony podla seba do poradia, lenze ani to... zopar pre mna ubytocnyhc aplikacii, ktore zial nejdu ani vypnut a ani odinst. ale najvacsi PROBLEM pre mna je odosielanie SMS/MMS... telefon umoznuje odoslat SMS do max 480 znakov, potom ju automaticky pretransformuje na MMS... co to je v inych znackach sa aspon opyta ci to chcem poslat ako SMS alebo MMS, popripade je to zvlast a bez obmedzenia, v prípade ze zablokujem odosielanie a prijmanie MMS, telefon mi vacisu SMS neodosle... ano to by az taky problem nebol, v dnesnej dobe kedy operatori ponukaju neobmedzene sms a mms uz automaticky k pausalom, no nie kazdy na slovensku v dnewsnej dobe napriek tomu tie MMS ma aktivovane, bol som sa na to pytat v predajni, u operatotrov no ziadny z nich mi nevedel poradit s tymto... ako zabranit tomu aby aj dlhsiu spravu napr 1000 znakov odoslalo ako SMS a nie MMS... takze to su zatial take najvacsi chyby co mne osobne prekazaju, ale inak velmi fajn mobil, signal silny, nevypadava, taktiez aj GPS fajn, bez problemov najde hocikde, aj v dome, hale... pricom u inych znaciek s tym bol dost problem, display tiez pekny, fotky su celkom dobre aj na pc, cital som par nadsencov co kritizovali fotoaparat no ked si to porovnam s tym ze ostatny vyrobcovia aj v dnesnej dobe montuju do MT fotaky 0.3, 1.3, 2 Mpx, pricom v klude by sa do nich hodil aj min 5 Mpx, tak tato osmicka je fajn a este malicka poznamocka dobre by padol na uzitok zadny hlinikovy kryt, ci sa uz dotyku tyka alebo chladenia, pri aktivnejsom pouzivani je mt zo zadu celku teply a a nieje to az take príjemne na dotyk, teda aspon pre mna... takze asi tak na par chybiciek fajny telefon.. Keby nahodou vedel niekto par rad s tymi SMS/MMS a ako by sa to dalo upravit aby aj velku SMS 1000 zankov vedel poslat ako SMS a nie automaticky MMS bol by som vdacny za radu... pekny den, Dakujem

    TBS06.06.2013 - 13:37 Trvalý odkaz

    Update na 4,1.1 už dostupný aj pre staršie verzie ;)

    Peco06.07.2013 - 23:56 Trvalý odkaz

    Dobry den,
    Mam na vas otazku chcem si kupit tento fon no este rozmislam aj nad lg optimus l9 su skoro za tu istu cenu ..
    Chcel by som aby ste mi doporucily jeden s tychto alebo popr. Nejaky iny telefon do 250eur a s nejakym tym vecsim displejom .. Ide mi teda hlavne o velky displej a aby mal dostatocne dobry softwer .. Mobil chcem pouzivat hlavne na prehliadanie internetu , obcadne hranie hier a bezne pouZivanie .. Dakujem vopred za odpovede :)

    ta ne?08.09.2013 - 19:06 Trvalý odkaz

    čaute. Kúpil som si tento telefón a všetko je na ňom perfektné, vyhovuje mi, ale mám jeden problém: ak nabijem batériu doplna na 100 percent a odpojím nabíjačku, v priebehu minúty klesne na 99 percent a v priebehu polhodiny na nejakych 94 percent a to mam vsetko vypnute, zapnuta je len jedna sim s plnym signalom a data aj wifi aj gps je off. Takze nechapem kam hned mizne tych prvych 6 percent baterky. Rád by som sa vás čo ste recenzovali tento telefón alebo ho máte spýtal, či to je takto aj u vás a je to normálne, alebo mám batériu reklamovať... Predtým som mal HTC One V, to bol síce celé zle telefón, ale po nabití na 100 percent vydržal chvílu na tej stovke. Ďakujem za odpovede

    Lenka Ivančíková08.09.2013 - 19:55 Trvalý odkaz

    U recenzovaneho telefonu sme si nevsimli rapidny ubytok kapacity baterie, ale nie je to, myslim, nic extra nezvycajne. Skor by som sa zamerala na celkovu vydrz, ci tak klesa cely den alebo len po odpojeni nabijacky.

    ta ne?09.09.2013 - 09:44 Trvalý odkaz

    dalej uz klesa pomalsie... teraz mam po 17 hodinach prevadzky (zapnutá sieť,cca 2 hovory po 4 minuty, hodina na internete)57 percent. tak to myslím nie je také strašné...

    Robby09.09.2013 - 09:47 Trvalý odkaz

    poradte mi prosim vas, nedokazem ho sparovat s auto, bluethooth sa nechce spojit s autom....pomoooc

    Lenka Ivančíková09.09.2013 - 11:39 Trvalý odkaz

    Myslim, ze je to ok. :-) nemusis sa znepokojovat.

    Lenka Ivančíková09.09.2013 - 11:41 Trvalý odkaz

    Ci nahodou tvoje auto BT nepodporuje iba vyssiu verziu BT 4.0. Prestigio ma 3.0