Diskusia k článku
25.5.
Windows Chrome
Ja zoberiem tú bielu 128GB, ked príde :D
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
25.5.
Linux Chrome
Ano, predsa mi nieco napadlo, mozes prosim stiahnut nejaku aplikaciu s manualnym ovladanim expozicie a manualne nastavit expozicny cas? alebo neaku inu aplikaciu ktora pouziva camera2api?
--
¯\_(ツ)_/¯
25.5.
Linux Chrome
Bol som spraviť nočné foto, zároveň som zobral aj 5T a P20 Pro. V recenzii ich určite porovnám.
25.5.
Android Android
Nerobte mi chute :D to by nebolo zle kombo V30 a OP6 vymenit za M9...ten vyrez sa da zrovnat ci sa caka na aktualizaciu nejaku?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
25.5.
iPhone iPhone
V recenziách ukazovali že sa dá “zarovnať” čiernym pasom
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
26.5.
Android Android
Aktualizácia už vyšla, hneď po prvom spustení ponúklo inštaláciu. Vyzerá sa dá "zarovnať", ale zmysel v tom nevidím.
26.5.
Windows Firefox
Vcera mi prisiel OP6 128GB. Obaval som sa narastu velkosti oproti OP3, ale skoro som ju ani nezaregistroval.
--
Oneplus 6 128GB
26.5.
Linux Chrome
Skoda ze je len leskla verzia v konfiguracii 6+64
--
26.5.
Windows Chrome
podľa mňa ta 64 je malo, ak ten telefón chceš mať viac ako rok, kedže sa nedá rozšíriť pamäťovými kartami, tak ak vezmeš do úvahy tento faktor, tak pri 128gb máš všetky farby :) mne je skôr ľúto, že v bielej variante nebude 256gb verzia
--
26.5.
Android Android
Tak zas kazdemu nieco ine vyhovuje nie sme rovnaky...pamat ci farba..ja zas bielu farbu nechcem
--
26.5.
Windows Chrome
ja by som chcel konečne biely telefon, lebo zo samsungu s8 (black) a iphone x (gray) ma ide poraziť koľko je na nich odtlačkov a stale ich treba utierať (nosím ich bez akéhokoľvek obalu). Dúfam, že príde S10 v bielom a bude mať 256GB + pamäťovky :)
--
26.5.
Linux Chrome
Preco nekupis nejaky transparentny silikonovy :D ja maximalne by strieborny este ale biely nie
--
26.5.
Linux Chrome
Oneplus 6 ma taky jeden kondom v baleni.
--
¯\_(ツ)_/¯
26.5.
Android Android
Na stranke maju ze v baleni len telefon a nabijacka je
--
27.5.
Windows Firefox
V baleni je transparentny silikonovy kryt, ale som ho ani nevyberal. S OP6 som rovno objednal aj kryt Sandstone, je perfektny - nevidno na nom ziadne odtlacky.
--
Oneplus 6 128GB
28.5.
Windows Firefox
Bolo by fajn poriadne otestovat stabilizaciu pri videu (porovnat viedal s konkurenciou) a v ramci moznosti aj schopnost prpojit ext.mikrofon.
28.5.
Windows Chrome
K tej stabilizacii:

https://www.youtube.com/watch?v=bdcld2ux-tA

toto je celkom zaujimave,
--
¯\_(ツ)_/¯
28.5.
Android Opera
V podstate ois sa používa pri natáčaní videa 60 fps a eis sa používa pri ostatných
--
Oneplus 6 Silk White
30.5.
Windows Firefox
OnePlus 6 Teardown! - How Water Proof is it really?
by Jerry Rig Everything:

https://youtu.be/5Z47gXtbXjw
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
30.5.
Android Android
Z toho videa to vyzera ako vodeodolny fon, ale ak si pozries video od Matthewa Moniza, tak zistis, ze nie je. Nejake to osplechnutie alebo dazdove kvapky zvladne vpohode, ale na nejake ponaranie to nie je.
--
6T
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188