Diskusia k článku
22.5.
Android Opera
Landov01 dnes bol priority shipping zadarmo. Mali to ako oznam aj na stránke.
--
Oneplus 6 Silk White
22.5.
Windows Firefox
dzulio:

na stranke maju stale "Get 20% off priority shipping when you order a OnePlus 6 on May 22."
--
Oneplus 6 128GB
22.5.
Windows Chrome
Mne ukazovalo zľavu, priority stal 7 €. To, že si ho mal zadarmo bude asi bug, čomu sa ani nečudujem s mojimi 11 objednávkami =D
22.5.
Windows Firefox
A aky mas Estimated dispatch ? Mne ukazuje 28.5....to je nejaky divny priority shipping :-)
--
Oneplus 6 128GB
22.5.
Windows Chrome
Ja dispatch 24 a doručenie 1., nedal som priority
22.5.
Windows Firefox
maju v tom totalny bordel. Ked som kupoval okolo cca 12:00hod, tak mali shipping within 7 days, teraz tam je 2 days...som zvedavy kedy vlastne bude moj shipping
--
Oneplus 6 128GB
22.5.
iPhone iPhone
Oxy, bolo vyhlásené že nokia x6 sa vypredala za 10 sekúnd.
--
Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
22.5.
Windows Chrome
20€ zlava na prislusenstvo

https://www.oneplus.com/sk/XXXXXXX

//ADMIN
Referral linky sú v komentároch zakázané
22.5.
Windows Chrome
» MaShe: Kentaur - Notch tu je preto, lebo zatiaľ nie je cenovo dostupné riešenie bez notchu, za 2 roky bude, nikto ti nekaze zvykať si, dostupné sú stále telefóny bez notchu, vymeniteľné batérie, koľko % ľudí to reálne využilo? Väčšina mení telefón po 2 rokoch, s dostupným rychlonabijanim taktiež odpadáva nejaká výmena batérie, + ak niekde so sebou ťahas ďalšiu batériu, môžeš si hneď zo sebou zobrať externú batériu, s 5x väčšou kapacitou, sloty na karty sú stále potrebné v dnešnej dobe, kde máš internú kapacitu aj 256gb, v strednej triede kľudne 64gb? Je doba internetu, fotky je možno zálohovať na drive, na hudbu je Spotify, IR stále niektoré telefóny majú, opäť, koľko % to využivalo?
Your post gave me cancer.
Este si obhajuj, ze telefon beries ako tovar s obmedzenou spotrebou 2 roky, vyrobcovia maju z teba radost. Vymenitelnu bateriu by som hned bral (keby to nepokazilo dizajn, nechcem odnimatelny cely zadny kryt ale vymenu cez spodnu stenu ako bolo LG G5 napr.). 32GB kapacita sa mi zaplnila ani neviem ako, nic som do telefonu nedal, takze pre mna 256+karta je optimalne kombo. Spoliehat sa na data je totalna hovadina, bez wifi som nedavno za 1,5dna premrdal 8GB - a to som len pozeral YT a surfoval, dokopy nic produktivne.
Notch je chujovina, zaoblene displeje su chujovina. Ale ak chcem novy fon, tak minimalne jednu z tychto dvoch chujovin budem musiet pretrpiet. Este uvidim co HTC U12+, iked voci HTC som uz spekticky.

A pokial viem ani jeden fon s notchom nema stereo repro, takze dalsi dovod nezvykat si na notch
--
HTC 10 gunmetal gray; Xiaomi Mi A1 8.0.0
22.5.
Windows Chrome
» Knoxville: Maxim ako hodnotis rychlost citacky a rychlost odomykania tvarou? Je ten cisty android vyladeny aj napriek slabsiemu hardweru?Oplati sa do toho za cca. 200 eur ist? Kludne napis klady/zapory.
Pytas sa na Mi A1? Ja nemozem na ten telefon nic zle povedat. HW vobec neni slabsi, je to prijemne vyladena stredna trieda, 4GB ram su super. Displej velmi dobry, baterka mi vydrzi tak 2x viac ako na HTC (coz nechapem, ma rovnaku kapacitu a o 0.3" vacsi displej). Hlavne ma tesi silnejsia wifi antena oproti HTC, ale zase mozno kustik slabsi signal (ale zijem v divnej lokalite, jedine tam som zaregistroval problem, nikde inde).
Cisty droid je ok, moc rozdielov oproti HTC neni. Niektore detajly ma seru (dialer, obrazovka ked mi niekto vola ma divne to tlacidlo odpovedania, casto sa stane ze hovor zdvihnem uz vo vacku), proste take nepodstatne detajly.
Citacka je taka hit or miss, 80% casu ide super a raz za cas zastrajkuje, musim prilozit druhy krat a pomalsie. Vadi jej vlhko a mastnota na prstoch, tusim viac nez citacke na HTC, ktora ale bola pomalsia.
Odomykanie tvarou je uplne super, ak nemam hlavu v divnej polohe (ako som pisal situacia telefon na stole a ja sa nad neho sklanam), tak funguje vynikajuco a rychlo. Castokrat aj v tme alebo horsom osvetleni zareaguje, displej moju tvar dostatocne osvetli.
Za 200 oci urcite odporucam, kludne aj ako hlavny telefon, ak prekusnes niektore detajly
--
HTC 10 gunmetal gray; Xiaomi Mi A1 8.0.0
22.5.
Android Android
Iphone x ma dualspeakers rovnako tak zenfone 5 a pod...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
22.5.
Android Android
» Maxim: Pytas sa na Mi A1? Ja nemozem na ten telefon nic zle povedat. HW vobec neni slabsi, je to prijemne vyladena stredna trieda, 4GB ram su super. Displej velmi dobry, baterka mi vydrzi tak 2x viac ako na HTC (coz nechapem, ma rovnaku kapacitu a o 0.3" vacsi displej). Hlavne ma tesi silnejsia wifi antena oproti HTC, ale zase mozno kustik slabsi signal (ale zijem v divnej lokalite, jedine tam som zaregistroval problem, nikde inde).
Cisty droid je ok, moc rozdielov oproti HTC neni. Niektore detajly ma seru (dialer, obrazovka ked mi niekto vola ma divne to tlacidlo odpovedania, casto sa stane ze hovor zdvihnem uz vo vacku), proste take nepodstatne detajly.
Citacka je taka hit or miss, 80% casu ide super a raz za cas zastrajkuje, musim prilozit druhy krat a pomalsie. Vadi jej vlhko a mastnota na prstoch, tusim viac nez citacke na HTC, ktora ale bola pomalsia.
Odomykanie tvarou je uplne super, ak nemam hlavu v divnej polohe (ako som pisal situacia telefon na stole a ja sa nad neho sklanam), tak funguje vynikajuco a rychlo. Castokrat aj v tme alebo horsom osvetleni zareaguje, displej moju tvar dostatocne osvetli.
Za 200 oci urcite odporucam, kludne aj ako hlavny telefon, ak prekusnes niektore detajly
Keby ze nema Oneplus 5 hned ho beriem ale vdaka za postrehy.
--
22.5.
Android Opera
Prišiel mi mail od oneplus, že keď objednám telefón do polnoci tak budem mať priority shipping zadarmo.
--
Oneplus 6 Silk White
23.5.
Windows Chrome
https://www.youtube.com/watch?v=IoXKR1Mtv1E ....myslím si že oneplus 6 sa nemá začo hanbiť...najlepší fotomobil to rozhodne nebude ale na instagramové fotky za tú cenu not bad...v niektorých prípadoch pre mna osobne prevyšoval aj iphone X
--
Xiaomi MI A1
23.5.
Android Android
Aj ta stabilizacia pri videu vyzera obstojne. Aj ked ide zrejme len o elektronicku. Konecne konkurencie schopny fotak..
--
23.5.
iPhone iPhone
Z tej stabilizaci a kvality zvuku som bol najviac prekvapeny...zamakali na tom
--
Xiaomi MI A1
23.5.
Android Android
Celkovo na fotaku hodne zamakali. Dizajn je subjektivna vec. Prekazaju mi urcite veci ale nie az tak moc. Zase silno rozmyslam ze ho kupim... :D
--
25.5.
Windows Chrome
Telefón práve dorazil, začínam s testovaním. Píšte otázky, ak vás niečo zaujíma...
25.5.
Android Opera
Mňa zaujíma len fotenie a videa.
--
Oneplus 6 Silk White
25.5.
Android Android
» Tomáš Brestovanský: Telefón práve dorazil, začínam s testovaním. Píšte otázky, ak vás niečo zaujíma...
Predas ho?:D aku verziu?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188