Diskusia k článku
15.5.
Windows Chrome
No už len k tomu zodpovedajúce dátové balíčky a bude to . Inak je to na dve veci... Samozrejme rovnako aj Orange aby som bol uplne presný...
--
S7edge
15.5.
Windows Chrome
heh ... rovnako vsetci;) A myslim, ze este pretecie dost vody dole Dunajom, nez budu adekvatne datove baliky a bude toto PR v honbe za Mbps aj na nieco ine, ako na tie dve veci ...
15.5.
Apple Mozilla
Načo je komu taká rýchlosť? Ja mám DSL s teoretickou rýchlosťou 15/1 Mbit/s, lebo na vyššiu rýchlosť nie je kapacita linky, s tým nech niečo robia a nie s rýchlosťou mobilnej siete, ktorú využije človek len v smartphone, pretože k využívaniu v domácnosti je to pre nízke množstvo dát nepoužiteľné. V smartphone by úplne postačovalo, ak by bola rýchlosť napr. 30/30Mbit/s a aj to som prehnal. Radšej mať doma poriadny internet a mať možnosť na wifine uploadovať súbory, videá a podobne. Operátori sa predbiehajú v rýchlostiach a v % pokrytia signálom, ale aby znížili ceny paušálov a navýšili objem dát, to nie. Veď aj tie paušály ÁNO, by boli konkurencieschopnejšie, ak by stáli polovicu. Platíme veľa za niečo, čo nakoniec ani z polovice nevyužijeme a to len preto, aby sme mali "všetko" neobmedzené.Už sú dávno preč tie časy, keď som bol ochotný platiť za paušál 30€. Aj 10€ mi príde veľa, ak to človek nepotrebuje k podnikaniu....
15.5.
Windows Chrome
Mirec83, cielom operatora je co najvacsi zisk, a nie znizovat ceny a zvysovat objemy dat. A kedze znova vykazali mnohomilionove zisky, ide im to dobre a nebude sa na tom nic menit.
15.5.
Apple Mozilla
@lol, máš pravdu, ale my zákazníci ich v tom podporujeme, pretože sme ochotní im to tolerovať...
15.5.
Windows Internet Explorer
Mirec83 ak im to netoleruješ nepíš my zákazníci ale ostatný zákazníci, A ak im to toleruješ, tak sa nesťažuj.
do konca tohto roku musia na 2600 MHz pokryť 25% obyvateľstva - takže na splnenie licenčných podmienok musia budovať mobilnú sieť - tam im navýšenie rýchlosti pri DSL pripojení nepomôže
15.5.
Apple Mozilla
@Rastislav.j, ja im to netolerujem, preto čakám na ponuku z retenčného oddelenia...
A M=na, ako zákazníka nemá čo zaujímať, či splnia, alebo nesplnia podmienky...to je čisto ich vec.
Čo mám z toho ja? Nič...
Nech prinesú 4G internet na doma, ako to má napr. Swan a nahradia ním pomalé DSL.
Vždy sú možnosti, len je potrebné aj chcieť.
15.5.
Windows Internet Explorer
Mirec83 myslel som si, preto som to dal ako prvú možnosť. Ale aj tým "ostatný zákazníci" treba vyjadriť, že sa to dá.
Ak budú mať skoro prázdnu sieť potom budú musieť ponúknuť aj lepšie balíčky/programy. Frekvencie na to majú.
15.5.
Apple Mozilla
@Rastislav.j, ja s tebou súhlasím, mali by prehodnotiť ponuku, potom by boli spokojní aj zákazníci, neodchádzali by ku konkurencii, ale by naopak prichádzali a tým pádom by im rástol aj zisk.
Ale snívajme ďalej :D
15.5.
Android Android
My to nevyriesime chlapci :-) otazka k 2600 MHz pasmu. Co to prinesie pre zakaznika? Ako sa to prejavi na pokryti, pripadne rychlosti? Bude to hned nejake LTE+
16.5.
Windows Firefox
@Marek2134 : LTE Pasmo 7 aka 2600 Mhz, sa pouziva najma k navyseniu kapacity siete, roamingu. Vacsina mobilnych telefonov nezvlada nase LTE na 800 (LTE pasmo 20), ale iba LTE1800 alebo LTE2600. Co je podstatne Telekom pouziva LTE2600 pri ukrajinskych hraniciach. Kedze LTE2600 bolo len nedavno spustene cca 1 az 2 mesiace. LTE+ je agregacia/kombinacia pasiem 800/900/1800/2100/2600/2500. Tzv Carrier aggregation (CA). Na slovensku je pouzivane 2CA.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188