Diskusia k článku
8 dní
Linux Chrome
Nemôžem si pomôcť ale 7 stoviek sa mi zdá priveľa, hlavne keď vždy mali rovnaký kurz €=$, 1=1. 4 hodiny SoT, žiadne bezdôtové nabíjanie, foťák tiež nie je najlepší. Jednu tabuľku určite ale vyhrá a to s hodnotou SAR, tipujem head SAR tak na 2 W/kg :D

inak na stránke mali najprv, že od 709€ a teraz 699
8 dní
Android Chrome
Odkial mas 4 hodiny SoT?
Moj 6T ma mensiu baterku a dava 7,5-10 hod SoT.
--
OP 6T
8 dní
Linux Chrome
z YT videi. Tvoj 6T ma 1080p 60hz displej a 3700mAh. 7Pro ma 1440p 90Hz displej a 4000mAh.
--
¯\(◉◡◔)/¯
8 dní
Android Chrome
Nie som zástanca edge displejov ani vysuvacich selfie kamier ale toto je bomba! O výdrž sa nebojím. Wayne,vyser sa na Pixely,začni setrit na toto! :D
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
8 dní
Android Chrome
90 hz ano, ale nie stale. S10+ mal tak isto velky display aj rozlisenie a tiez dal 7,5 hod SoT. Viem, ze rozlisenie a frekvencia sa podpisu na vydrzi, ale 4 hodiny sa mi zda malo. Na tak velku baterku by som tipoval aspon 5,5 hod.
Edit: a samozrejme v nastaveniach sa da 90hz uplne vypnut.
--
OP 6T
8 dní
Linux Chrome
Tak do 14 dni ho mozes vratit, mne sa viac paci asi 7 ako 7 pro... ta pro verzia je tu aby drzala lajnu so zvyskom trhu
--
¯\(◉◡◔)/¯
8 dní
Android Chrome
Tak po zhliadnuti dalsich recenzii som nejak vychladol...
--
OP 6T
8 dní
Linux Chrome
Nejak na rit som nepadol...to radsej nejaku S10
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
8 dní
Android Chrome
Dxomark 111.
Foto 118
Video 98

Ehm
--
OP 6T
8 dní
Windows Firefox
Akosi som vytriezvel aj z tej ceny... Žeby nastúpená cesta podobná tej HTC??? Radšej Xiaomi Mi 9, u mňa víťaz na plnej čiare.
7 dní 10 hod
Windows Chrome
Tá cena je fajn celkom...keď si zoberem, že nemá notch, má rýchlejšie UFS 3.1 úložisko, má displej s lepšou obnovovacou frekvenciou ako konkurencia, rýchlejšie nabíjanie...a pritom je lacnejší ako S10 ktorý ani jednú vec z týchto uvedených nespĺňa.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188