Diskusia k článku
13 dní
Windows Chrome
mimochodom , napadá mi jedna otázka, aké výsledky podáva taký npr oneplus 6T alebo iné telefony po nainštalovaní gcam ? lebo ak je to konkurencieschopné pixelu potom pixel stráca zmysel
--
Google pixel xl
13 dní
Linux Chrome
Nie je to take zle, trochu som im pomohol snapseedom. Oneplus 6 + Gcam

obrazok

obrazok

obrazok
--
¯\(◉◡◔)/¯
13 dní
Android Chrome
Pocas dna Gcam nikdy nepouzivam. 6T dokaze krasne fotit aj proti svetlu. V noci je google camera lepsia, ale je to take "hit or miss". Niekedy sa fotka vydari a je skvela, niekedy je to nepouzitelne. Ale je fajn, mat takuto moznost.
--
OP 6T
13 dní
iPad iPad
Wayne skôr by som napísal, že výkon je dostačujúci a nie zrovna slabý :).. taký, že aj o rok, dva a aj viac bude ešte v pohode.. Zoberme si nejakú slušnú strednú triedu za 250 - 300€. Bude pekný,sklenený, výkon snap 600,700.., aj 3 foťáky bude mať (možno ok na cenu zariadenia) ale oproti vlajke stratí na výkone, fotoaparáte a displeji, a dajme tomu ani stereo repro nebude mať.
Google na to šiel kus inak, ubral na materiáli, dizajne a dal plast (hoc kvalitný), dal dostačujúci výkon, no ponechal mu svoje TOP foto vlastnosti, fajnový displej (podľa prvých ..), a ponechal mu tiež stereo repro.
Mne to príde celkom symptické, no cena nie je celkom ok :-D hoc asi to majú porátané lepšie ako my tu.
To len taký iný uhoľ pohľadu, na zamyslenie.. chlapi :) pekný deň
--
iPhone 8, iPad pro 10.5”, Pixel XL
13 dní
Android Chrome
Pozrite si toto a preskocte na 3:23.

https://youtu.be/tWSeOq71S8A
--
OP 6T
13 dní
Apple Mozilla
A čo ako?
Predtým ho pustil z 1m face down a nič.
To sa stane každému mobilu ak spadne pod "správnym" uhlom.
Jedno či má Dragontrail, alebo Gorilla Glass 9 :)
Niekedy mám pocit, akoby títo drop test magori ani nemali fyziku na základnej škole.
Z ruky to nikdy nepadne rovnako. Jediný David Rahimi to má zrobotizované, aby eliminoval ľudský vplyv. Lenže každý fon ma inde ťažisko. Takže je to aj tak irelevantné.
A výsledok?
Vždy dopredu známy, rozbitý displej. EKO Konzum :(

Mám aj MIL-STD-810G + GG 4. A bez TPU case a ochranného skla bych nedal ani ránu.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
13 dní
Android Chrome
Len som sa na tom zasmial, nic viac;)
--
OP 6T
11 dní
Windows Chrome
iba by som chcel upozorniť, že Google spustil akciu cash backu vo forme odkúpenie vášho starého telefonu pri výbere nového pixelu, ako funguje celý proces ale neviem, iba som si skúšal naklikať starý pixel XL a ponúkajú 95 dolárov. Možno niekomu može prísť výhodný tento obchod, hlavne za výmenu Iphonu by mali byť zaujímavé cifry.
--
Google pixel xl
11 dní
iPhone iPhone
Kde sa za výhodnú cenu dá dostať suma za iphone?
11 dní
Windows Chrome
tak dostať za iphone 6 / SE viac ako 200 dolárov mi príde dosť fajn , samozrejme jedna vec je čo na webe google ponúkne a aká bude realita .
--
Google pixel xl
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188