Diskusia k článku
17 dní
Windows Chrome
nad tymto premyslam celkom dost. hardver slaby, ale ta kamera a 3 roky aktualizacii.. skor sa mi ten telefon rozpadne ako prestane dostavat aktualizacie.. nema vyrez a ma 3.5mm jack.. hmmmm
--
¯\(◉◡◔)/¯
17 dní
Windows Firefox
To cestujeme v case? vyzera to ako min 3 roky stary telefon a ten hardware za tu cenu uplne sialene. To si kupi len magor.
17 dní
Windows Chrome
jeden z najlepších fotomobilov za 400€, ver, ze predavať sa to bude slušne
17 dní
iPhone iPhone
Tým predajom som si nie tak istý, fajnšmekri ako my :-D tu, to nezachránia.. Skús sa opýtať 10 náhodných ľudí na ulici či poznajú Pixel 3 XL napríklad. A ten ich “geniálny” predaj, že v store.google.de to kupiš, ak si v nemecku, no slovaci, česi, poliaci atď. majú ofiko cestu, teda nemajú.. :-D
--
iPhone 8, iPad pro 10.5”, Pixel XL
17 dní
Windows Chrome
Plastovy telefon za 4 stovky. Dizajn rok 2016. Slaby HW (vzhladom k cene). Bez ultra sirokej kamery.
Hlavna kamera bude dobra, ale to je tak vsetko. Za 270 by to bolo predajne...
--
OP 6T
17 dní
Windows Chrome
Osobne mi pride ten 3a ako celkom fajn paket/zariadenie, az na tu cenu. Skoda tych velkych okrajov, mohli dat aspon notifikacnu LED. Keby sa cena pohybovala okolo 349€, myslim si, ze je to dobry deal. Amoled displej, OIS, 3,5 mm jack, dizajn mi pride ako iPhone 5c, kompaktny fon, ale s dost vekymi okrajmi, resp vyzera velmi natiahnuty. Aktualne vlastnim Xiaomi Mi A2 a softwaerovo je to na 99% podobne, a osobne myslim, ze "čisty" android v dnešnej dobe už nie je až taka vyhoda. Google tazi len z toho foťaku, na mobile nie je nic take woow, čo by ma presvedčilo o jeho Kupe. No na druhej strane musim priznat, ze som si dost oblubil android one. Dnes sme boli na vylete a to Xiaomi robi uzasne fotky, len z teoretickeho pohladu, nevidim zmysel vymenti mobil, ktory ma vyšiel 160 € v tej istej konfiguracii 4/64 GB ako je tento pixel. To uz je len na zvaženie, ked doložiš cca 150 € a kupis galaxy s10e, či Mi9 alebo dokonca Mi9 SE (ktory hodlam kupit) alebo nepredstaveny Honor 20. Dnes uz je zakaznik narocny a sčitany. Tí ktorí sa nezaujímaju o mobily, kupia Huawei, Samsung ci Xiaomi, Apple, nikto nepozna Oneplus ci Pixely, a tí, ktorí ich poznajú, už porovnávajú HW výbavu a čo im ponúkne ten mobil, a presne tá skupina sa zaujíma aj o ten pixel, bude to mať ťažké, aj z dôvodu oficiálneho predaja vo východnej EU. A nakoniec, podla ma to nebude mat rovnaké foto, je tam uplne iný procesor, nieco pobobne vidno S10 Exynos vs S10 SD - kde to nefoti rovnako, a tak isto nebudu fotit rovnako je tie "A-čkove" pixely. Ale inač sa mi mobil pači, najma klasicky 3a, kde na trhu je malo kompaktnych mobilov, aj ten moj A2 uz posobi giganticky. Na zaver, najviac ma bavia tvrdenia americkych recenzii a hands on --> "it´s only 399 bucks" Hej, pre vas hej, ale pre nas v EU, kamarat 399 € a na trhu je kopec inych mobilov, ktore ponukaju viac za menej penazi. A ako som spomenul na zaciatku, vanilla android je niekedy na pritaz ako nejaka prednost.
17 dní
Windows Firefox
Keď si zoberiem, že za cenu tohto môže mať človek Redmi Note 7, ktorý je porovnateľný, a to rovno v dvoch vyhotoveniach... :)
17 dní
Windows Chrome
Železomej - nemal som na mysli predaje tu, ale v USA, kde je google "doma"
LubomirLubo - ked doloziš 150€ k 400 bude to 550, pokial ja viem oficialna cena galaxy s10e je 749€, cize niekde ti chýba 200€, človek ktorému zalezi na fotaku a nechce dať za mobil stovky eur je toto vhodná volba, zalezi zakolko bude u nas (neoficialne)...
17 dní
Windows Firefox
Pani mne nieco unika, som chory, zblanzil som sa ci..?
Za cenu 400€ dizajn za opicami, 1x fotak, okraje asi pol kilometra, hardver zaostaly. LEN 64 gm bez SD karty vy tu onanujete nad nejakym fotakom??? Ste vsetci blazni? daco cez 400 stoj MI9 ktory ma udajne vynikajuci fotak. Okrem toho na to fotenie 99% ludi co pozera fotku tak na mobile, alebo ju da na instagram a pod osekanu to je fakt najdolezitejsie.Toto by mao stat tak 200 max a aj tak by som to ani neoplul skrz dizajn a okraje
17 dní
Apple Mozilla
Fuu tolko kritiky nebolo ani na klasické Pixely, ktoré mali start price na 1000/1200€. Ak to bude fotiť rovnako ako 3/XL neni o čom.
Výkonnejší Pixel 2 sa dá kúpiť už od 400, menšia trojka od 600€.
Toto bude za pár mesiacov s prehľadom pod 300.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
17 dní
Android Chrome
Syssel, prečo teda výrobcovia rok čo rok predstavuju nové telefóny ešte s lepšími a lepšími fotakmi keď ľudia pozerajú fotky len na displeji a fotky pridávajú Max na Instagram? Podaj si žiadosť do apple alebo Samsungu, ušetris im milióny ;)
17 dní
Windows Internet Explorer
@ MaShe - pozeram aktualne ceny na heureke, rátať snád viem, že do oficilanej ceny mi chyba 200€. Skor otazka na vsetkych, radsej kupite mobil z Nayka, pripadne ineho shopu, napr aj po roku, kde je este stale cena rovnajúca sa cene výrobcu MSRP, alebo radsej kupite mobil za co najnizsiu cenu, resp od predajcu s dobrym hodnotenim za co najpriatelnejsiu cenu bliziacej sa k najnižšej cene :D
Inac co sa tyka pixelu, mne sa mobil celkom paci, skoda tej velkosti do dlžky. Ako som pisal, keby bola cena do 349€, dobra ponuka. Ked Moto G7 plus ide po cca 290€, Nokia 8.1 za cca 350 €, tych 349 € by bola konkurencna cena (Amoled, relativne kompaktne rozmery, OIS, konštantne dobra foto-kvalita) Co by mi chybalo, a co je aj z jednou z podmienok pri kupe noveho mobilu je sirokouhly fotak.
Mi9 foti urcite fajn, ale našiel som aj porovnania s Xiaomi Mi Mix3 a ta opticka stabilizacia robi svoje pri priblizeni fotiek --> fotky su ostrejsie ked je menej svetla (dlhšia uzavierka)
Ale zase keby na tom mobile nebol Google branding a Gcam, nebrechol by po nom ani pes, no ked si ho napr porovnam s aktualnymi modelmi strednej triedy aho Huawei P30 lite, rozne samsungy, vsetky pohybujuce sa okolo 350 €, osobne by som hned bral Pixel 3a - jedno co by mi vadilo je ulozisko 64 GB, mohlo byt aspon 128 GB. Este zaujimavy je Mi9 SE.
17 dní
Windows Chrome
V nemeckom obchode je ku kupe Google Home mini za 59€ gratis.
Kryt z obchodu 45€, ale su nejake na amazone.
Hm, dam si tak tyzden na premyslenie, kym predstavia Oneplus 7. Ak to bude taka rozkladacia pakareň ako koluje po twitteri tak vyhrá asi pixel.
--
¯\(◉◡◔)/¯
17 dní
Windows Firefox
Ak by mal vykonejsi hw tak beriem hned. Co som videl prve dojmy tak vacsinou chvalia...hlavne fotak, ktory za 400e nema konkurenta.
16 dní
Windows Chrome
LubomirLubo - príde mi nelogické porovnávať oficiálnu cenu jedného telefónu s neoficiálnou cenou druhého, ja napríklad verím, že ak sa k nám telefón dostane, po čase jeho cena padne, čiže...samozrejme súhlasím, že ak by tam nebol foťák aký je, neštekol by po ňom ani pes, lebo ten HW nemá hodnotu 400€, osobne v 64gb problém nevidím, fotky riešim cez cloud, hudbu streamujem, (samozrejme verim ze su ludia ktorí ulozisko potrebuju, tak tí pojdu do ineho fónu)
16 dní
iPhone iPhone
Wayne potom daj vedieť ako si sa rozhodol a prípadne nejaký feedback ;)
btw. ako si ho objednáš z DE?
--
iPhone 8, iPad pro 10.5”, Pixel XL
16 dní
Linux Chrome
cez mailboxde.cz
--
¯\(◉◡◔)/¯
16 dní
Android Chrome
Neviem, uz na klasicke Pixely sa dost ludi stazovalo, ze to nie je uplne ono, co sa tyka optimalizacie a to su vlajkove lode. Pomala a padajuca apka fotaku a pod. A tento HW je o dost slabsi. Dost by som sa obaval
--
OP 6T
16 dní
Windows Chrome
nemám absolútne žiadny problém s optimalizáciou, telefon ide bez najmenších problémov a to už moj pixel prvej generácie má nejaký rok za sebou, mimochodom na rovnakom androide mi išiel bez problémovo aj slabšie vybavený MI A1 , čiže hardverú resp výkonu by som sa absolutne nebál, čo však može byť obmedzujúce sú 4 GB ram, telefon može rýchlo otvárať appky, ale áno tú ram už človek cíti že telefon nedokáže nechať bežať napozadí viac náročných aplikácií a niekedy ich musí otvárať na novo, mimochodom jeden z prvých kamera testov je vonku prikladám link :

https://www.youtube.com/watch?v=_ERUGUSkZkQ
--
Google pixel xl
16 dní
Linux Chrome
Ja viem, do coho chcem ist a co mam cakat. Ano, je to priemer vykonom. Ano, vykon je slaby.
--
¯\(◉◡◔)/¯
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188