Diskusia k článku
30 dní
Android Chrome
Nenasiel som to nikde v nastaveniach,kde nastavim prihlasovanie odtlackom?
30 dní
Apple Mozilla
mas novu verziu?
30 dní
Android Android
Po aktualizácii mi apka ponúkla možnosť pridať odtlačok.
--
Note 9
30 dní
Android Chrome
Jasne ze mam verziu 2.15,mam to v novinkach,ale nikde v nastaveniach. Kde inde to ma byt?
30 dní
Apple Mozilla
V nastaveniach aplikacie - bezpecnostne nastavenia.
30 dní
Android Chrome
Tak tam mam iba polozku aplikacia na pozadi,nic viac
30 dní
Windows Firefox
Konecne!
30 dní
Windows Chrome
M0f0 ake mas zariadenie? Este tam by som teoreticky videl problem
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
30 dní
Android Chrome
Mam redmi note 3 SE s 6.0.1 androidom, app by mala fungovat so zariadeniami od 4.1 verzie,takze tu by nemal byt problem
30 dní
Windows Chrome
Apka fungovat sice moze, ale mozno funkcionalita Prihlasovania odtlackom prsta potrebuje nejake novsie API zabezpecenia odtlackom v systeme, a to nemusi byt v 6.0.1 pritomne...
Predpokladal som, ze zariadenie bude nejaka starsia cina, nemozes sa cudovat nekompatibilite no
--
30 dní
Android Chrome
Funguje (OnePlus 6T)
--
OP 6T
30 dní
Android Chrome
Ta starsia cina je oficialne slovenske distro od SK operatora,pokial ale nefunguje app na 6 androide tak by som to niekam uviedol a nezobrazoval to po uvodnom prihlaseni v najnovsej verzii
29 dní
Windows Chrome
No. Neviem co znamena oficialne slovenske distro od SK operatora, a ani som neni programator na android, iba hovorim, ze sa to zda ako najlogickejsia moznost, preco ti fingerprint nejde
--
28 dní
Android Android
Fu, a ja som myslel, ze v dnes dobe je prihlasovanie odtlackom do bankingu samozrejmost. Asi som rozmaznany z CSOB apky :-)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188