Diskusia k článku
25.4.
Windows Chrome
Ja čakám na Garmin Pay :-)
25.4.
Apple Mozilla
dockas sa, uz coskoro. :-)
25.4.
Windows Chrome
Zeby dnes? Ja viem ... :-)
25.4.
Windows Firefox
» Bazowski: Ja čakám na Garmin Pay :-)
Garmin Pay je možné využívať s hodinkami D2 Delta S, D2 Delta, D2 Delta PX, Fēnix 5S Plus, Fēnix 5 Plus, Fēnix 5X Plus, Forerunner 645, Forerunner 645 Music, Marq Athlete, Marq Aviator, Marq Captain, Marq Driver, Marq Expedition, Vívoactive 3 a Vívoactive 3 Music.

http://365.bank/
25.4.
Windows Chrome
keby tak Tatra spustila aj google pay, ktorý už nejakú dobu na Slovensku je ale tu asi ukazuje že asi o to nemajú záujem
--
Google pixel xl
25.4.
Android Chrome
TB sa chce orientovat na majetných zakaznikov a poskytovať im nadštandardné (drahé) služby čiže socky s androidom nie su cieľová skupina :D
--
lnk.sk/mM05
30 dní
Apple Mozilla
Že nadštandardné. Dlhé roky som mal TB. Okrem toho ďalšie dve. Celkovo 6 bánk. Vždy boli pozadu. Som nechápal keď som prešiel do 'socka' mBank ako môže vyzerať internet banking.
Aplikácia ani nehovorím. Od dnes ju môžu odomykat odtlačkom prsta :o
A možnosť zadávať platby nad 3000 eur. To čo už je :D
Si pamätám keď som chcel onehdá zvýšiť výber a platby na 20.000 korún, museli na to zavolať riaditeľa pobočky.
Jo najlepší idú za Vami..
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
30 dní
Windows Chrome
to slovo pochadza z manualu pre zamestnanca :)
tiez som bol roky klientom TB ale potom som pochopil ze slogan "najlepší idú za nami" znamena ce ti najlepsi davaju TB prave kolo.
--
lnk.sk/mM05
29 dní
Windows Firefox
Predpokladam ze to bude v utorok. Vsetko v Apple sa deje v utorok :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188