Diskusia k článku
29 dní
Windows Firefox
No ty tvrdis, ze ti to takto neuctovali a mne zase drvivu vecsinu objednavok ano :D Preto som napisal co som napisal (ze treba pocitat s dvojitym uctovanim, lebo mne to takto povecsine fakt robili) Debetom to 100% nebolo, na vsetky objednavky som mal dost penazi vratane 30% rezervy, ale dostal som sa takto do minusu lebo prve objednavky za 380 € a o paru dni ked sa slo posielat ... dalsich 300 € fuc, co som samozrejme necakal. A fungovalo mi to takto dalsie 3 mesiace. Pred 2 tyzdnami som objednaval okuliare a spravili to tak isto :D A bankou to nebude, skusal som to na 2 bankach, vzdy som tam mal blokacie. Googlil som trocha a vraj bezna prax

"Amazon always “claims” they do not “charge” your account, until the order is shipped, but they always “verify” the total amount of the order, within an hour and it +is+ temporarily deducted from your debit card balance.
When the order ships, +then+ Amazon actually “charges” your account.
Frankly, I wish they would just charge the entire order when placed, like normal businesses do and stop this idiotic practice, of what appears to be double-dipping.

If you are using a debit card, your money is being held for 3 - 5 days, until the initial “verification” amount drops off, which, especially at this time of year, is not very “user-friendly” ... presne takto mi to funguje :)
29 dní
Android Chrome
Nech napíše niekto kto ma na amazone aspon 3 nakupy a stalo sa mu nieco podobne :D
--
lnk.sk/mM05
29 dní
Windows Chrome
what? som zaplatil ale credit card not debt card bcoz Im smart a tvoar vzdy posali obrataom ako slubili.
--
¯\(◉◡◔)/¯
28 dní
Apple Mozilla
Ja mám iba debetné karty (kreditné neuznávam, lebo chcem disponovať vlastnými prostriedkami) nič také sa mi nestalo a to mám desiatky, možno aj stovky nákupov cez Amazon.
Stalo sa mi, ale pár krát, že mi výsledná suma odišla rozdelená do viacerých platieb.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
28 dní
Windows Chrome
kreditka ma zrovna pri nakupoch cez net svoje vyhody, podstatne dlhsie su tvoje platby chranene, ucet ti vybiela len do vysky kreditu :D lahsie sa vybavuje vratenie penazi po zneuziti karty. tiez som si myslel ze su to pre mna nepodstatne veci az pokym som si tyzden pred vianocami za jeden vecer neprenajal auto v kanade a nekupil v LA tenisky za 4stovky :)
vdaka tomu ze to bola kreditka som si "kupil" jedny z tych lacnejsich tenisiek v tom obchode ale hlavne do 4 dni som mal peniaze spať. kreditka je fajn
--
lnk.sk/mM05
28 dní
Apple Mozilla
Tak ani debetka nie je jedno aká. Embossed Debit Visa má akceptabilitu ako hocaká kreditka. Aj požičať peniaze z nej ide (nepoužívam).
Velmi dobre chápem výhody kreditky a dôvody bánk na ich presadzovanie. Platte bezhotovostne, my Vám percento vrátime..
Cash-flow je zlo, preto pozor na bankomat :)
Nie všade sú POS terminály a z bankomatu si vyberám zdarma na celej zemeguli..
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
28 dní
Windows Chrome
ved jasne vsetko ma svoje vyhody :) ja ako sukromna osoba pouzivam 2 rozne banky + 365.bank na "rizikové" transakcie
--
lnk.sk/mM05
28 dní
Android Android
Tatra Banka to má zase ošetrené cez aplikáciu Mobile Pay, na každý nákup na internete vytvorí inú (virtuálnu) kartu. Po zaplatení ostáva tá karta akoby "zablokovaná".. takže netreba sa báť kupovať veci ani z Číny pokiaľ nemá Pay Pal.
28 dní
Windows Chrome
jedina dobra vec co je v TB :) ale 7,5€ (alebo kolko to teraz je) za ucet kvoli tomu nebudem platit.
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188