Diskusia k článku
17.4.
Windows Chrome
Potvrdzujem Kubove slova. Mam RN5Pro s MIUI10, androidom 9 a viem si vybrat co chcem defaultne menit, ci zvonenie alebo media.
--
¯\(◉◡◔)/¯
18.4.
Windows Chrome
» oxy: V 9. cistom androide je to konecne rozumne urobene! A mozete da aj pototo... :)
ty sa v kazdej diskusii musis robit nasilu jedinecny. Kiez by si ty bol rozumne urobeny, cisty A9 Pie ma ovladanie hlasitosti najhorsie, snad za celu dekeadu co pouzivam nejake rozumnejsie mobilne zariadenie.
A nezabudni zase vypisovat tvoje zivotne mudra, tak ako naposledy.

@Wayne, ty si tiez nepochopil. Oni neriesia to, ze si defaultne vies vybrat, ale to, ze ked si v appke, ktora ma nejaky zvukovy vystup, tak aj ked mas defaultne nastavenu zmenu hlasitosti vyzvanania, tak tlacitkami menis hlasitost zvuku (takto to mali starsie androidy po A8). A ak spravne chapem, Kubovi to funguje takto, ale sysellovi nie
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
18.4.
Windows Chrome
maxim este ze ta mam :)
--
lnk.sk/mM05
18.4.
Windows Chrome
Este raz a pomalsie. Funguje mi to rovnako ako Kubovi. Mam nastavene ovladanie hlasitosti zvonenia. Ked zapnem spotify, youtube, tlacidlami hlasitosti ovladam hlasitost medii, t.j. hlasitost v tej konkretnej aplikacii ktoru mam otvorenu a z ktorej ide zvuk. Kapiš? Na MIUI10, android 9, Redmi Note 5 Pro.
--
¯\(◉◡◔)/¯
18.4.
Windows Chrome
ved dobre, toto si tu teraz napisal prvy krat, doteraz si vzdy pisal len o tom, co sa tam da defaultne nastavit.
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
18.4.
Windows Chrome
mea culpa, mea maxima culpa
--
¯\(◉◡◔)/¯
18.4.
Android Android
[url=https://ibb.co/BHpPJyM]obrazok[/url]
--
Xiaomi Redmi Note 4 Global
18.4.
Linux Chrome
Keď robia dvaja to isté, nie je to to isté. Je to screen z xiaomi redmi note 4 global MIUI 10 ANDROID 9.
--
Xiaomi Redmi Note 4 Global
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188