Diskusia k článku
7 dní 9 hod
Android Android
To xiaomi tiez neni ziadnu zazrak, uz len napr idiotske nastavovanienhlasitosti kde sa neda priamo ubrat hlasitost tlacidlom ani to nastavit v nastankach. Aj to prostredie fotaka myslim ze bieda urcite by som nepovedal zenjenfo top.
7 dní 9 hod
Android Android
A okrem toho g7 je hadam o 2 stovky lacnejsia ako mi9 a.ked pride na trh g8 klesne este viac
7 dní 8 hod
Android Chrome
jo G8 s V50 su riadne stroje...ako poznam LG za tie ceny no way
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
7 dní 6 hod
Linux Chrome
sysell, preco sa neda ubrat hlasitost? Vobec nerozumiem na co narazas, pride mi to ako trollovsky prispevok bez ziadnej vypovednej hodnoty
6 dní 17 hod
Android Android
Ked stlacis volume co sa stane? Stisi zvonenie? Nie meni len media a musim sa preklikat na obrazovku zvonenia, preco si nemozem priradit volume buton co ma robit alebo nemeni hlasitost toho co je aktualne?
6 dní 17 hod
Linux Chrome
Toto je co prosim ta?
obrazok
6 dní 16 hod
Windows Firefox
Nechaj ho Kubo, on iba troluluje. V skutočnosti prve MIUI ešte myslím v beta verzii 10 mali skutočne tento neduh, ale dnes to neplatí. Sysell môžeš ovládať ako média, tak i zvonenie. A to je fakt.
6 dní 15 hod
Windows Chrome
sysell v MIUI to funguje inak, defaultne ovladas media ale priamo na obrazovke vies rozbalit ponuku moznosti ovladania a ovladat aj hlasitost zvonenia bez navstevy menu :) mam redmi note 5 pro s miui10 a viem to urobit
--
¯\_(ツ)_/¯
6 dní 15 hod
Windows Firefox
ok pozrem to v menu ci to tam je, ale okrem toho preco to nemozem nastavit nech to meni hlasitost podla toho co chcem,? Chcem stisit video - musím preklikavat, chcem zvonenie musim preklikavat!!! j anechem rozbalovatg dalsei blbe menu Preco neni v nastaveniach tato moznost?? Ste normalny? Preco si firmy nemozu zobrat dobre veci od inych znacieka musia byt stale nejake kompromisy? A tie vase detske reci o trolovani si strcte do analu,to co za kretena vymyslelo ked niekto napise iny nazor je trol? Deti mate uz nacisto vytrete v hlavach?
6 dní 13 hod
Windows Firefox
Stisnes tlacitko hlasitosti, naskoci graficke zobrazenie ...klik na 3 bodky a mozes robit so zvukom co chces, nikde sa netreba preklikavat, ale popravde nerozumiem celkom tomu preco by niekto opakovane pocas dna menil hlasitost zvonenia? Drviva vecsina ludi to nerobi, tak to primarne nastavenie na media dava celkom logiku. No, ale na specificke poziadavky to funguje ako pisem.
6 dní 12 hod
Windows Firefox
>maniac ano viem ze su tam 3 bodky a predstav si ze to vadi mne, frajerke a aj bratovi - vsetci pyskuju. Menim hlasitost pocas dna neustale podla toho v akom prostedi sa nachadzam... necchem klikat na sproste bodky, jachem jednou rukou ovladat hlasitost ako to maju vsetky ine telefony na svete.
Drviva vacsina ludi to tak prave robi, preco ked pozeram video a chcem stisit musim klikat na bodky?? ved to je chore na rozum. Ak to nevidis tak si zaujaty, ostatne telefony to tak maju ale len xiaomi to ma super?
6 dní 12 hod
Linux Chrome
Napisal si, ze sa neda ubrat hlasitost priamo. Napisal som ti ze sa to da ale ty aj tak budes hundrat. Riesenie na Xiaomi je podla mna lepsie ako na cistom androide, kde ked chces menit media alebo budik, musis ist hlbsie do nastaveni
6 dní 9 hod
Windows Firefox
Nehovorim o cistom ani neviem ako to ma, ostatne tlefony menia hlasitost jednym klikom ako treba a ked chcem upravovat ine hlasitosti tiez tam maju hned tu moznost. Len xiaomi to ma nepochopitelne defaultne len podla toho ako si to nastavim v menu.ja hovorim ze ta nadstavbe nenei vobec premakana. Je aka je ale dobra alebo vyborna neni.
6 dní 8 hod
Android Chrome
V starších verziách Androidu to bolo ok. Na home obrazovke upravovali tlačidlá hlasitosti úroveň zvuku zvonenia. Akonáhle bežali nejaké médiá, video či mp3, tak tlačidlá ovládali úroveň hlasitosti médií. Inteligentné.

Teraz je to dané natvrdo, kto to vymyslel?
6 dní 8 hod
Android Chrome
Chvalabohu sa to da vo vela nadstavbach zmenit, tak ako to bolo pred tym. Cisty android uz davno neberiem ako vyhodu, skor opacne. Kedykolvek vezmem radsej Oxygen OS alebo aj One Ui namiesto cisteho androidu.
--
OP 6T
5 dní 7 hod
Windows Chrome
na cistom androide uz hlasitost nemenim vobec po tom co zaviedli tuto prevratnu featurku :D vyriesil som to kupou LG G7, ktora to ma este nie-chujovo :)
Android one sucks
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
5 dní 5 hod
Android Chrome
Ked pozeram youtube, MIUI nepozera na to ze mam nastavenu zmenu zvonenia ako defaultnu ale meni to hlasitost medii. Cize neviem na co ine si narazal sysell
5 dní 1 hod
Android Chrome
V 9. cistom androide je to konecne rozumne urobene! A mozete da aj pototo... :)
--
lnk.sk/mM05
4 dni 12 hod
Android Android
veď presne o tom písal sysell. To isté ide aj mne na nervy. Písal som do xiaomi na podporu, že je to bug, teda pre väčšinu ľudí. Je to od verzie MIUI 10. Dovtedy sa to krásne prispôsobilo danej aplikácií v popredí. V základe bočnými tlačidlami si pridával hlasitosť zvonenia, čo je asi najčastejšia voľba keď chytíš mobil do ruky. A ten screenshot nepopisuje MIUI10. A neviem kto by neupgradoval na vyššiu verziu, keď čakáš, že by sa malo všetko zlepšiť.
--
Xiaomi Redmi Note 4 Global
4 dni 10 hod
Android Chrome
Samozrejme ze je to MIUI10 :) a ako som napisal, zmena hlasitosti sa prispobi aplikacii ktora je spustena. Cize pri Youtube ci Spotify sa meni hlasitost medii aj ked ma defaultne nastavenu zmenu zvonenia
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188