Diskusia k článku
6 dní 5 hod
Android Chrome
Cital aj som pozeral viacere recenzie...kde chvalili najma displej a podanie farieb celkovo

Citacku v displeji chvalia v tejto triede ale ze pomala je

Nuz ale dobra zmeska v A50
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
5 dní 11 hod
Android Android
Co som ja pozeral recenzie, tak displej budu chvalit vzdy, pokial je to amoled, aj keby bol horsi ako kdejaky ips. A citacka nie ze je pomala, ale je katastrofalne pomala a nespolahliva.
5 dní 10 hod
Windows Chrome
Vedel by mi niekto poradiť tiež sa chystám po 2,5 roku vymeniť moju LG G5 a hľadám pre ňu plnohodnotného nástupcu. Pokukujem aj po modely Samsung A50 alebo A70, Xiaomi Mi 9 alebo LG G7 hlavnou prioritou je pre mňa širokouhlý fotoaparát bez toho by som telefón už nechcel. Len sa moc neviem rozhodnúť lebo v A50, A70 sú tie 8 mpx snímači čo sa dávajú fakt do lacných zariadení na Xiaomi zasa chýba optická stabilizácia a s LG mám celkom dobré skúsenosti až na to že svoju G5 som raz musel rozobrať a spraviť GPS lebo nešlo dobre ale odvtedy išiel celý fon ako hodinky len zasa tam sa nepáči že LG s aktualizáciami systému patrí medzi asi tých najhorších ... takže všade sú plusy a mínusy a samozrejme môj finančný strop je tých 500€ ... ďakujem :)
5 dní 10 hod
Android Chrome
nuz G7 sa teraz predava za hubicku...na Alze som ju videl raz za 319€
--
5 dní 10 hod
Android Chrome
Urcite si nekupuj telefon strednej triedy, ked chces nahradu za vlajkovu lod. Ak nechces minut vela penazi, kup starsiu vlajkovu lod, tak ako ti radi Nightmare:)
--
OP 6T
5 dní 9 hod
Android Android
Manooo Tiez sa pripajam k chlabom, ze radsej do starsej vlajkovej lode. G7 som inac aj mal a bol to dobry telefonik.
5 dní 8 hod
Android Android
349€ je hranica na aku sme boli u Korejskych A-čiek zbyknuti? :D Tak to len panu recenzentovi pripomeniem, že na cene 399€ štartoval aj spominaný A5 2016, A5 2017 stal 429€ a A8 dokonca 499€, tak aka hranica?
5 dní 8 hod
Android Android
A ked už poctivo vymenoval cely A-čkový rad včetne modelov ktore sa k nam ofiko nedovážajú, tak potom mal doplnit aj A60, lebo ano aj tento model existuje..
5 dní 7 hod
5 dní 0 hod
Windows Firefox
Manooo,
S10e z obchodu s 5rocnou zarukou za 485 eur. Len si musis pockat, mozno za nim vycestovat a pobit sa o neho... To su tie, co su na bazosi za 6 stoviek.
--
Samsung S10e
5 dní 0 hod
Windows Firefox
Toto za 350 eur? Drahé, pomalé, veľké, plastové, nulová ochrana a nezachráni to ani displej.
5 dní 0 hod
Windows Firefox
» Manooo: Vedel by mi niekto poradiť tiež sa chystám po 2,5 roku vymeniť moju LG G5 a hľadám pre ňu plnohodnotného nástupcu. Pokukujem aj po modely Samsung A50 alebo A70, Xiaomi Mi 9 alebo LG G7 hlavnou prioritou je pre mňa širokouhlý fotoaparát bez toho by som telefón už nechcel. Len sa moc neviem rozhodnúť lebo v A50, A70 sú tie 8 mpx snímači čo sa dávajú fakt do lacných zariadení na Xiaomi zasa chýba optická stabilizácia a s LG mám celkom dobré skúsenosti až na to že svoju G5 som raz musel rozobrať a spraviť GPS lebo nešlo dobre ale odvtedy išiel celý fon ako hodinky len zasa tam sa nepáči že LG s aktualizáciami systému patrí medzi asi tých najhorších ... takže všade sú plusy a mínusy a samozrejme môj finančný strop je tých 500€ ... ďakujem :)
Choď do G7, v každom smere lepšia. Ešte aj ušetríš.
4 dni 17 hod
Android Chrome
» Manooo: Vedel by mi niekto poradiť tiež sa chystám po 2,5 roku vymeniť moju LG G5 a hľadám pre ňu plnohodnotného nástupcu. Pokukujem aj po modely Samsung A50 alebo A70, Xiaomi Mi 9 alebo LG G7 hlavnou prioritou je pre mňa širokouhlý fotoaparát bez toho by som telefón už nechcel. Len sa moc neviem rozhodnúť lebo v A50, A70 sú tie 8 mpx snímači čo sa dávajú fakt do lacných zariadení na Xiaomi zasa chýba optická stabilizácia a s LG mám celkom dobré skúsenosti až na to že svoju G5 som raz musel rozobrať a spraviť GPS lebo nešlo dobre ale odvtedy išiel celý fon ako hodinky len zasa tam sa nepáči že LG s aktualizáciami systému patrí medzi asi tých najhorších ... takže všade sú plusy a mínusy a samozrejme môj finančný strop je tých 500€ ... ďakujem :)
Ja prechadzam z LG G6 na Xiaomi Mi9, lebo najlepsi pomer cena/vykon v top triede a vacsi displej. Keby som nechcel vacsi displej, isiel by som do Samsung S10e, lebo spickove fotaky vratane sirokouhleho.
Urcite nie A50, ide o strednu triedu a podla toho bude aj fotit.
--
Motorola T2288 -> Alcatel OT511 -> Nokia 3510i -> Motorola V500 -> SonyEricsson K750i -> LG KU990 -> Nokia E75 -> iPhone 4 -> LG G4 -> LG G6
4 dni 16 hod
Android Chrome
Chod iba do Xiaomi Mi9. Drzal som mnoho telefonov v ruke a Samsung ide teraz len tym smerom,kde Xiaomi a Huawei su uz davno. Gesta na Xiaomi funguju skvelo, nadstavba sa nechyta na ziadnu inu, odladenost systemu na výbornu. Nie som jabĺčkar, ale v mnohom logika Xiaomi pripimina ios s tym rozdielom,ze niektoré veci su viac dotiahute do konca.
4 dni 11 hod
Android Chrome
Tiez sa priklanam k Mi9.
--
OP 6T
4 dni 10 hod
Apple Mozilla
"nadstavba sa nechyta na ziadnu inu"
To je pravda.
V nastaveniach je to tak preplácané, že až :)
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
4 dni 10 hod
Windows Chrome
Tak myslíš že G7 bude lepšia v tomto smere? Napr. ja výkon neriešim a ide hlavne o širokouhlý foťák keďže dosť cestujem a využívam ho naplno a traduje sa že LG je v tomto smere priekopníkom ... teraz síce má kopec fonov ten 8 mpx širokouhlý snímač ale to je nízka trieda a nič moc čo sa týka kvality tento v Xiaomi neviem ako je na tom. A pýtam sa aj preto lebo LG G7 by som vedel zohnať za 270€ bez DPH a Xiaomi za 400€+ hodinky z alzy čos a týka ceny určite sa vyplatí LG ale zas ma tam odrádza batéria síce nie som nijak náročný na LG G5 držala celkom aj keď mohla byť väčšia ale zas mala aj G5 menší displej.
4 dni 9 hod
Windows Chrome
Tak vďaka za rady chalani ešte chvíľu počkám ale asi nakoniec pôjdem do LG G7 hlavne kvôli foťaku a cene na alze majú G7 Moroccan Blue za 270€ bez DPH. Pozeral som aj testy na internete a tá batéria nie je zas taká hrozná keď sa vypne always on a zníži sa rozlíšenie obrazovky malo b to fungovať dobre ďakujem :)
4 dni 8 hod
Android Chrome
Tu mas dobru recenziu na mi9, nesiel by som do LG
https://m.youtube.com/watch?v=9MJrZ9K8SJM
4 dni 8 hod
Android Chrome
v zahranici aj menej ako tych 270€ ale aj to uz je vyborna cena za G7
--
4 dni 7 hod
Windows Chrome
Tak nakoniec som zmenil názor a asi predsa pôjdem do toho Xiaomi Mi 9 lebo som zistil že LG G7 ma zorné pole pri širokouhlom fotoaparáte iba 109 stupňov a keďže ho dosť často využívam tak je to pre mňa podstatne síce aj Xiaomi má menšie zorné pole ako G5 ale je to lepšie ako pri G7.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188