Diskusia k článku
19 dní
Android Chrome
Ja som predobjednaval S10+ z NAY a vsetko bez problemov. Telefon bol pripravney a aj som ho vyzdvihoval hned v prvy den oficialneho predaja este 8.3.
--
OP 6T
19 dní
Windows Chrome
Presne to iste. Dnes mi volala ochotna pani, ze mi rusia objednavku. Vraj dodavatel uz nevie dodat minulorocny top mobil S9. Hlavne ze na svojej nastranke ponukaju S8, dokonca aj S7. Podvodnici, konkretny obchod nesklamal... ako uz viackrat.
19 dní
Android Chrome
Mne prišiel v pohode.
Pri takej akcii je potrebné objednať čím skôr alebo ešte lepšie je zbehnúť na predajnú keď je v okolí a kúpiť ho.
--
Oneplus 6 Silk White
18 dní
Android Android
Aj mne prisiel v pohode, 256GB verzia. Objednaval som hned ako som precital tento clanok. Je mozne, ze prijali viac objednavok ako mali telefonov na sklade a dufali, ze sa im este podari nejake zohnat. Asi sa nepodarilo. Ale to len moja domienka :-)
18 dní
Android Chrome
Ja som utekal do najblizsieho NAY hned ako som precital clanok a tymto dakujem fony.sk ze ukoncili moje strastiplne hladanie nastupcu mojej trojrocnej P9 a tisice dalsich normohodin stravenych citanim recenzii :-)
18 dní
Apple Mozilla
To som rada, nech ti dobre a dlho sluzi. :-) Verim, ze nas clanok prispel k tomu, ze sa zasoby v NAY minuli ovela skor, nez predpokladali. :-D
18 dní
Android Chrome
Keď si pozerám trackovanie dodanie môjho telefónu stále tam svieti že posúvajú doručenie na ďalší deň, ale ja ten telefón už dávno mám
--
Oneplus 6 Silk White
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188