Diskusia k článku
22 dní
Android Chrome
Nebyt EMUI, aj by som s tebou suhlasil. Tuto nadstavbu proste nemozem vystat.
--
OP 6T
22 dní
Android Chrome
Taktiez by sa mi ten model pacil (hoci mam Mi9) ale s nadstavbou by som sa nezmieril
22 dní
Android Chrome
Ale fotaky vyzeraju byt velmi slusne, co som zatial videl zopar fotiek.
--
OP 6T
22 dní
Windows Firefox
Na jednej arene uz je fotosuboj vlajkovych lodi, Huawei momentalne nema konkurenciu. P30 Pro je delo, a nie len po fotografickej stranke.
22 dní
Android Chrome
Ale ak mam dat uz 900-1000€ za mobil, tak FHD by mi nestacilo a dualne repraky tiez chybaju. Nehovoriac o 4k 60fps a fotkach 16:9, 3,5mm jacku... No je toho viac co tu chyba. Cena mala byt o stovku nizsie, minimalne.
--
OP 6T
22 dní
Android Chrome
Ako píše Marrick,telefón s takouto cenovkou by tie veci mal mať...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
21 dní
Windows Chrome
fotka z P30pro z twitteru... nie je to take zle...

obrazok
--
¯\_(ツ)_/¯
21 dní
Android Chrome
Dnes by som ho mal mat, mozem napisat prve dojmy. Som fakt zvedavy, ci ten fotak je taky, ako sa vsade spieva.
21 dní
Android Chrome
Tak napis, som fakt zvedavy:)
--
OP 6T
19 dní
iPad iPad
Budem ho mat nakoniec az v pondelok. Mimochodom, skvela sprava: na P30 Pro udajne dorazil prvy update a okrem inych vylepseni ponuka aj notifikacie tretich stran na Always on displeji. Konecne! Update : 9.1.0.117 (C431E4R2P2)

EDIT: Prve dojmy za mnou. Spravenych cca 100 porovnavacich fotiek s Mate 20 X. Priepastny rozdiel je jednoznacne pri pouziti 5x optickeho zoomu a 10x kombinovaneho zoomu, kde je miera detailu o 2 triedy vyssia pri P30 Pro. Avsak akonahle pouziete 3x opticky zoom pri Mate, a dorovnate ho elektronicky P30 Pro, Mate 20 X ma vysledky lepsie. Kategoria, kde je Mate 20 X lepsi, je makro. Z nejakeho dovodu sa P30 Pro nevie dostat tak blizko k objektu. Navyse, pri supermakre P30 Pro nevie pouzit 5x priblizenie, kde Mate vie pouzit svoj 3x zoom. Akonahle sa zhorsia svetelne podmienky, rozdiely medzi obomi telefonmi sa znizuju. Nocny rezim je porovnatelny.
Celkovo mozno povedat, ze P30 Pro skutocne foti lepsie, ako Mate. Ak vas nieco napadne, otestujem.
17 dní
Windows Chrome
Dopĺňam info ohľadom nočného režimu. Ten je tiež lepší ako v prípade Mate 20 X. Pochytí viac svetla, menej šumu, oveľa menej zlieva farby. Dĺžka snímaia narástla cca o 2 sekundy.
Inak k tomu slúchadlu pri hovoroch : ono to naozaj funguje, zvuk sa prenáša cez displej. Zaujímavejší bude test hovoru v hlučnom prostredí. Dnes odlietam na služobku, skúsim spraviť hovor na letisku.
17 dní
Android Chrome
Borland, skus pri makre pouzit ultra wide fotoaparat
--
OP 6T
15 dní
Android Chrome
Tak som si ho bol konecne pozriet v predajni a je to pekny stroj. Uvidime co prinesie OP 7.
--
OP 6T
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188