Diskusia k článku
24 dní
iPhone iPhone
Pozdravujem majiteľov iPhonov a Huaweiov :-) ha ha....dobre som sa zasmial :-) Ale myslel som,že Richard je tiež majiteľ iPhonu :-)
24 dní
Windows Chrome
Richard má v ruke každú chvíľu niečo iné a hoci by aj vlastnil iPhone, neznamená to, že je k nemu nekritický a iPhone nemá žiadne nedostatky. :) Skrátka, každú chvíľu mám v ruke niečo iné, vždy sa mi na danom mobile niečo páči a niečo ma hnevá. Napríklad to, že nemôžem zapnúť pomer strán fotiek 16:9. Krajinky s pomerom 4:3 mi vypaľujú oči. :D
24 dní
Android Chrome
Richard, mám dilemu. Čakám na Note10 a dovtedy neviem, či mám brať S10e, alebo Note9. Úplne chápem prednosti každého mobilu, len neviem, či mi bude vadiť slabšia batéria u S10e, ale zase budem mať širokouhláč.
24 dní
Apple Mozilla
Note 9 lepšia výdrž aj foťák.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
23 dní
Windows Chrome
Mental, práve tým lepším foťákom u Note9 som si nie úplne istý. Práve možnosť širokouhlého fotografovania pri S10e mení skoro všetko.
23 dní
Windows Chrome
Tak siahni po S10e, o pol roka sa ho zbavis v prospech noveho Note. Urcite aj ten bude mat wideangle, logicky by som to ocakaval :)
--
¯\_(ツ)_/¯
21 dní
Android Chrome
Prinasam taky prvy poznatok z pouzivania S10e. Paradoxne nie z oblasti fotografie. Vsimol som si, ze signal je v rovnakom mieste o polovicu slabsi, ako pri mojom nedavno recenzovanom Huawei Mate 20X. Zatial som si to vsimol u mna v kancli.
21 dní
Android Chrome
Ja som mal slabsi prijem wifi oproti OnePlus 6T.
Ale to to vsetko som tu niekde pisal o S10+.
--
OP 6T
21 dní
Apple Mozilla
Borland, akú máš verziu. Exynos or Snapdragon?
--
21 dní
Android Chrome
Exynos. Tie nestastne exynosy sa nejak pri S10 nepodarili. Citam kvantum clankov najma o baterii, kde verzia Snaodragon vydrzi o 1/3 dlhsie.
21 dní
Android Chrome
Ja som bol praveze co sa tyka spotreby spokojny. Za tie 2 tyzdne co som mal S10+ som ani raz nemal menej ako 7,5 hod SoT.Co je podla mna dost dobre cislo na tak velky QHD displej. Aj ked S10e je samozrejme iny mobil.
--
OP 6T
21 dní
Apple Mozilla
Bo Snapdragon verziu som mohol mať z HK ešte levnejc ako Exynos, ale za dva týždne sa situácia otočila. Je mi jasné prečo, väčší dopyt po Qualcomm SoC.
--
20 dní
Android Chrome
Neviem, ako velmi je relevantne jedno video na YT ohladom porovnania rychlosti medzi S10 so Snapdragonom a Exynosom, ale rozdiel v rychlosti otvarani appiek je znacny. Nehovoriac o vydrzi. Ja osobne by som isiel tiez radsej do SD verzie. Rovnaky efekt je udajne aj pri Note9.
20 dní
Windows Chrome
napr s Note 8 so SD835 si na slovensku cez volte nezavolate :) s exynosom 8895 bezproblemov :)
co sa tyka rychlosi tak po zhliadnuti dvoch YT videi musim povedat ze tam rozdiel nie je.
--
lnk.sk/mM05
20 dní
Windows Chrome
Máš to odskúšané? Volte hovory som skúmal na Note9 pre SD a Exynos, a údajne to funguje aj pre SD. Nemám vyskúšané na vlastnej koži.
20 dní
Android Chrome
Vyskusane v telekome aj v orange (cca pred rokom). Svagor to riesil s orange tam ho zrusili, tak preniesol cislo do telekomu kde to podla technikov malo fungovat. Ked tam uz číslo mal a volte neslo tak po šetrení zistili ze je problem so sd835 v note. Vymenil note za essential a volte mu funguje. Neviem ci sa rovnako bude chovat aj s10 so snapdragon ale je to mozne :)
--
lnk.sk/mM05
20 dní
Android Android
Ja som to od začiatku tvrdil že Exynos sú smejdy. Nechápem prečo do Európy dávajú Exynos. To majú až také slabé tržby u nás že nám hodia lacnejšiu šmejd verziu?
--
Samsung S1,S3,S4,S7edge, LG G3, Xiaomi Redmi Note 5, Xiaomi Pocophone
19 dní
Android Chrome
A od začiatku si sa mýlil ;)
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188