Diskusia k článku
13 dní
Android Chrome
Ja sa uz zacnem bat aj fon pouzivat
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
12 dní
Windows Chrome
mozno sa mylim ale to zlomenie v strede/foto 3/ vzniklo pred horenim asi robil crash test telefónu
12 dní
Android Android
To isté napadlo aj mna, neviem, ale podľa obrázku to zlomenie asi nebolo od vybuchu
--
Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod.
12 dní
Apple Mozilla
nie, nerobil ziadny crash test. v diskusii na FB to vysvetlil. :) citujem: "ta "zlomena" cast je v skutocnosti roztrhnuta, telefon zdulo a roztrhlo. Okrem toho bateria horela na opacnej strane. Na tej fotke veľmi dobre vidno ze to nieje ohybový lom ale pevnostný trh.".
12 dní
Windows Chrome
konšpiratori už idu svoje
--
¯\_(ツ)_/¯
12 dní
Windows Firefox
» Lenka: nie, nerobil ziadny crash test. v diskusii na FB to vysvetlil. :) citujem: "ta "zlomena" cast je v skutocnosti roztrhnuta, telefon zdulo a roztrhlo. Okrem toho bateria horela na opacnej strane. Na tej fotke veľmi dobre vidno ze to nieje ohybový lom ale pevnostný trh.".
Marian Fülöp Vypada to ako zlomene, lebo na to 4x šlapol ked to horelo na zemi, realne je to roztrhnute, poslem sem aj plnu kvalitu, https://uloz.to/!4m5rflmuQKcS/20190309-082226-jpg
12 dní
Android Android
» Wayne: konšpiratori už idu svoje
Nikto ne konspiruje, konspirácia vyzerá trošku inak, len je to trošku divne ohnute/zlomené na "výbuch"
--
12 dní
Windows Chrome
Nehrozi aby ho vybuch baterie hentak roztrhol, energia vybuchu by unikla prednou a zadnou stranou a nehrozi aby roztrhla kovovy ram a uz vobec nie na oboch stranach v rovnakom mieste.
12 dní
Android Android
Ťažko predpovedať ako sa zachovajú danné materiály pri explózii, a kade bude tlak hľadať najľahšiu cestu von. Na to sú výskumné ústavy a laboratóriá a ich "špeciálne podmienky" aby na to prišli ak to bude mať niekto chuť skúmať kvôli jednému telefónu z možno milióna predaných kusov.
11 dní
Android Opera Mini
Ten zlom od výbuchu pravdepodobne nebude, keď šliapnutím začal skúšať uhasiť mobil, asi bol náhodou oprety o obrubník ☺
--
11 dní
Apple Mozilla
zasnem, kolko je tu odbornikov. :) skuste si precitat diskusiu na FB stranke, tam to chalan dost dobre vysvetloval. nemuseli by ste tu konspirovat. :)
11 dní
Android Android
Sranda že prvé mi to napadlo tiež ale..
Prvý paradox by bol že sa ozvali reálne len odborníci.. a druhý paradox by bol, že ani jeden z tých fundovaných ľudí nemá FB. Takže neodsudzujem nikoho za jeho názor a rád si prečítam čo povedia druhý.
11 dní
Apple Mozilla
Do clanku som doplnila oficialne vyjadrenie Huawei.
11 dní
Windows Chrome
1. Nekonšpirujem len vyjadrujem názor.
2. Mam aj FB a čítal som to aj tam a netuším ako to s tým súvisí. Či dnes keď nemáš FB tak si menejcenný idiot a nesmieš sa vyjadrovať?
3. Podla mňa to vysvetlenie ktoré uvádza je hovadina, ale je to LEN MÔJ NÁZOR
10 dní
Android Chrome
Kolko explozii mobilov si uz videl, ked sa ti to nezda?
--
OP 6T
9 dní
Apple Mozilla
Do clanku som doplnila zaverecny verdikt Huawei.
8 dní
Windows Chrome
» Kubas: 1. Nekonšpirujem len vyjadrujem názor.
2. Mam aj FB a čítal som to aj tam a netuším ako to s tým súvisí. Či dnes keď nemáš FB tak si menejcenný idiot a nesmieš sa vyjadrovať?
3. Podla mňa to vysvetlenie ktoré uvádza je hovadina, ale je to LEN MÔJ NÁZOR
Názor môžeš mať. Ale je irelevantný. Študuješ správanie sa materiálov pri výbuchu alebo horení? Máš naštudované materiálové inžinierstvo. Vedel by si ako by sa správal tlak v takomto zariadení? Testoval si to? Mal si možnosť si to niekde vyskúšať?

Ak nie tak by som bol radšej ticho, pretože TACERE NUMQUAM, SAEPE PAENITUIT LOQUI. Hovoriť striebro, mlčať je zlato.
7 dní 6 hod
Windows Chrome
Asi tak, ako pisu vyssie. na skumanie, co sa naozaj stalo, maju tieto firmy timy expertov, ktore by nejake zlomenie umyselne zistili velmi rychlo. Tu sa skor riesi, co sa stalo s bateriou, ze buchla.. A to isto nebude mozne riesit behom par hodin, ale ako napisali, mozno par dlhych tyzdnov... Aby si nejaky laik dovolil povedat, co je pricina, to moze byt tak max. nejaky net pisalek co sa doma nudi....
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188