Diskusia k článku
24.2.
Android Chrome
Nechcel by som ani jeden, ale myslim ze toto je spravny smer. Huawei ma podla mna zatial najlepsi system ohybania. Najvacsim nedostatkom su pomery stran. Na multimedia aspon 16:9. Takto su to len drahe mobily kombinovane s citackou knih. :D
--
Motorola T2288 -> Alcatel OT511 -> Nokia 3510i -> Motorola V500 -> SonyEricsson K750i -> LG KU990 -> Nokia E75 -> iPhone 4 -> LG G4 -> LG G6 -> Xiaomi Mi9
25.2.
Android Chrome
Toto vobec nie je najlepsi system ohybania z niekolkych dovodov:
Na tmavom pozadi je z odleskov jasne vidno, ako je displej pokrceny v mieste ohybu.
Dalej, displej v podstate obopina cele zariadenie z oboch stran zvonka, takze nie je nicim chraneny a zaroven je 2x vacsia sanca, ze sa poskodi, kedze je na zadnej aj prednej strane a ak sa poskodi...bye bye (cena za opravu bude astronimicka)

Ale celkovo sa mi paci, ze Huawei prisiel s vlastnym riesenim. Konkurencia je vzdy dobra vec.
--
OP 6T
25.2.
Windows Firefox
jediné čo ma na tomto zaujalo, je dizajn keď je zložený, pripomenul mi Nokiu N9 / Lumiu 920 akurát v "bezrámovom" variante, vidno to aj na poslednom obrázku vľavo, kiež by niekto fón s takým dizajnom spravil aj dnes
25.2.
Android Chrome
Dizajnovo aj krajšie ako Samsung, no odolnosť toho displeja na škrabance bude zrejme mizerná. Som zvedavý, kedy to vychytaju na 100% a dajú normálnu cenovku. Ale ako prvotina a demonštrácia pokroku super :D
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188