Diskusia k článku
30 dní
Android Chrome
Vyzera to velmi zaujimavo a dokonca aj celkom funkcne
--
OP 6T
29 dní
Windows Firefox
takmer zbytocna vec pre velmi malu cast zakaznikov, technologia ok, praktickost k nicomu.
29 dní
Windows Firefox
Praveze si myslim, ze sice teraz je to horuca predrazena novinka, ale inak je to hudba buducnosti so slusnym vyuzitim...
29 dní
Android Chrome
Toto vsetko sa vravelo aj o oled displejoch a teraz ich chce kazdy (vyrobca). Tak isto si ludia robili srandu z prveho Galaxy Note, ze to je prilis velke a teraz su vsetky telefony vacsie ako prvy Note. Alebo este davno, ked sa zacala predavat prva 486ka (pocitac) tak niektori vraveli, ze taky vykon nikto v domacnosti nevyuzije...
Je to prva generacia, takze nie je dokonala, ale jento podla mna az prekvapivo funkcne a pouzitelne. Za mna 2 palce hore. Ludia by chceli hned vsetko dokonale a lacne. Ani televizory neboli hned farebne a tenke.
--
OP 6T
29 dní
Android Android
Ja si naopak myslim, ze toto je slepa cesta a nikdy sa to moc nerozsiri. Iba moj nazor... Inac som zvedavy na zivotnost toho displeja vzhladom na to ohybanie.
29 dní
Apple Mozilla
O ten flexibilný displej sa bojím menej, ako o ten komplikovaný kĺbový mechanizmus. Plus flex káble, aj dve batérie musia byť dáko prepojené. Okrem ukážky, čo dokážeme vyrobiť v tom nič nevidím. Žiadna extra kapacita batteries, žiaden extra SoC. Displej malý aj na mobil 4,6" (21:9), malé ako tablet 7,3" (16:10). Rozmery neznáme, ale zrejme nie kompaktné.
Za tú cenu mám fon, tablet aj notebook s úplne inou produktivitou.

hamburger do vrecka :)
obrazok
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
29 dní
Windows Chrome
Mňa celkom dosť zaskočil ten menší displej, hlavne v dnešnej bez okrajovej dobe. Vyzerá to čudne a je to nepraktické, mohli ho viac natiahnuť po celej prednej strane.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188