Diskusia k článku
28 dní
Windows Chrome
Obávam sa, že tento telefón bude trhák. Preto nepredpokladám, že jeho cena padne tak rýchlo :(. Ale vyzerá super, chcem ho.
28 dní
Android Chrome
Umiestnenie citacky je podla mna moc vysoko ale urcite by som volil tento model, lebo infinity displej je asi najvacsia hlupost aka moze byt na telefonoch
28 dní
Windows Firefox
Cize tato verzia ma Gorilla 5 a ostatme 6? Iste?

Tato S10e moze byt nahrada za moju vyse 2-rocnu S7, ale... hm... aj tak nevidim dovod menit. Hlavne ked sa pozriem na ceny. Necham vymenit len baterku a este par rokov posluzi.
--
Samsung S7 + Nokia C7
28 dní
Android Chrome
Nechápem čo máte všetci s tými cenami. Už v minulosti sa predávali mobily za vyše 20 000 Skk a vedeli iba volať a posielať sms. Pôvodne som rozmýšľal nad kúpou S10e, hlavne pre rovný displej ale tá cena 799€ (mimochodom v článku máte chybné uvedenú cenu 749€) ma núti premýšľať skôr nad S10. Stojí o 100€ viac a oproti S10e má väčší displej v takmer rovnakom tele, 2GB RAM navyše, reverzné bezdrôtové nabíjanie, navyše teleobjektív a čítačku odtlačkov v displeji a väčšiu batériu. To je celkom dosť argumentov v prospech S10. S10e by bol viac zaujímavý s cenovkou pod 700€.
28 dní
Apple Mozilla
shaggy ano, S10e ma GG 5.
28 dní
Apple Mozilla
do clanku pridane video s prvym kontaktom.
28 dní
Windows Chrome
Lenka upravte si informáciu o cene, správna je 799€, nie 749€ ako uvádzate.
28 dní
27 dní
Apple Mozilla
cenu mame spravnu. :) https://www.nay.sk/samsung-galaxy-s10e-biely
27 dní
Apple Mozilla
V clanku som opravila rozlisenie displeja. Nakoniec je "iba" Full HD+, nie QHD+, ako som sa vcera aj po opakovanom overovani priamo v Samsungu dozvedela.
27 dní
Android Chrome
Samšunt "objavil" Ameriku.Rovnakú uhlopriečku displeja v podobných rozmeroch mal už Essential prepadák Phone pred rokom a pol...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
27 dní
Windows Chrome
Samsung má na oficiálnej stránke cenu 799€ - https://www.samsung.com/sk/smartphones/galaxy-s10/buy/
27 dní
Windows Chrome
» Knoxville: Samšunt "objavil" Ameriku.Rovnakú uhlopriečku displeja v podobných rozmeroch mal už Essential prepadák Phone pred rokom a pol...
1. nemaju rovnaku uhlopriecku
2. maju uplne iny pomer stran :)
--
lnk.sk/mM05
27 dní
Apple Mozilla
» Ševa: Samsung má na oficiálnej stránke cenu 799€ - https://www.samsung.com/sk/smartphones/galaxy-s10/buy/
My sme dostali od vyrobcu informacie v tlacovej sprave, kde je cena 749. Preco maju na stranke vyssiu, netusim. :)
25 dní
Android Chrome
Keď zoberieme, že cena je +/- rovnaká ako bola pri predstavení s7cky, tak majitelia s7 majú dobrý dôvod na výmenu, ak chcú rovný displej. Ináč kvôli tej cene 799 by už som radšej do s10 šiel, predsa ako bolo vyššie spomenuté. (ináč na s8 mi po konferencii došiel update na android 9 s one ui, perfektne načasovanie :D)
25 dní
Android Chrome
Za 749€ to bude dobra volba hlavne pre ludi, ktori nechceli Samsung kvoli zahnutemu displeju. Aj rozmery su fajn, vcelku kompaktny fon. Hlavne sa mi paci sirokouhly fotak.
--
OP 6T
25 dní
Android Android
Lenka, prosim ta, kedy asi mozeme cakat full recenziu? Dakujem
24 dní
Android Android
Dosť sa mi páči
--
¯\_(ツ)_/¯
19 dní
Windows Chrome
tak dnes som si bol chytiť do ruky všetky 3 verzie novej s10 serie, a poviem vám že s10e ma oslovila najviac, vobec sa nebudem čudovať ak by bol z nich najpredávajenjší, kompaktné telo, rovný displej može zavážiť, za mna palec hore
--
Google pixel xl
19 dní
Android Chrome
A aj cena je vcelku prijatelna
--
OP 6T
19 dní
Apple Mozilla
suhlasim Scotty, na mna zaposobil v zltej farbe najviac zo vsetkych telefonov na MWC. :-)) kompaktny, lahky, vykonny, rovny displej, vyborny fotak...parada.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188