Diskusia k článku
15.2.
Apple Mozilla
Tie software výčitky v recenzii sa dajú eliminovať použitím správnej apk, alebo Launcheru. Napríklad Desktop Launcher for Windows 10 Users obrazok obrazok
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
15.2.
Windows Chrome
"iOS je na veľké obrazovky pripravený oveľa lepšie a to isté platí o záujme vývojárov aplikácií" To autor myslí napr. maticu ikon 4x5 na 9.7" obrazovke bez možnosti to zmeniť? Alebo aplikácie ako CSFD alebo Instagram čo sú len zväčšené verzie z iPhonu s čiernymi pásmi po bokoch? :-D V prípade pochybností môžem screenshoty dodať
15.2.
Apple Chrome
Mental - vďaka za tip na apku. Pociťuješ nejaké zhoršenie reakcií a rýchlosti tabletu? Vyzerá to ako dosť masívna nadstavba. Funguje bez problémov?

Peter - no, väčšej matice sa obvykle nedočkáš ani na Android tabletoch (bez iného Launchera) a problém s appkami je ešte výraznejší. iOS aspoň zvládnuté natívne aplikácie a gestá - viď napr. https://www.youtube.com/watch?v=rdjm4yKetz8
--
fony.sk
15.2.
Apple Mozilla
To bol iba príklad, ja to nepoužívam. Inštalácia má 17MB, sú aj obdobné, lepšie hodnotené s 8,5MB..
Facebook má podľa verzie okolo 60MB a kuk do správcu rozpína sa mi vo fone na 549MB :(
Ja mám zakúpený Nova Launcher Prime a keď mi niečo nesedí cpem to aj do Android TV boxu :D
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
15.2.
Android Android
Ja som si kúpil tento týždeň hyperion launcher. Páči sa mi.
--
¯\_(ツ)_/¯
15.2.
iPad iPad
@Matej ale dočkám sa, stačí iný launcher čo u ios nehrozí, u aplikácií čo používam sa mi u androidu nestalo ani raz to čo u ios. U iPadu oceňujem výdrž ale OS je teda nič moc.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188