Diskusia k článku
15.2.
Android Android
Chcem sa spýtať či je výrazný výkonnostný rozdiel medzi radou 9 a i7? Ak ma nezaujíma stanica na odpad.
--
Note 9
15.2.
Apple Mozilla
Rad i7 ma vykonejsi procesor, vdaka ktoremu v buducnosti mozu pribudnut nove funkcie, ktore Roomby so slabsim procesorom nemusia zvladnut. Sila vysavania nie je az tak rozdielna, ide tu skor o "inteligenciu" vysavaca. :)
15.2.
Windows Chrome
na konci clanku sa pise: "Stačí podlahy v byte trošku upraviť, upratať káble, nenechávať na zemi pohodené hračky alebo oblečenie a na behanie s ručným vysávačom po byte môžete zabudnúť. "
roboticky vysavac je naozaj super pomocnik a usetri kopec casu, ale pokial nebyvate v "holobyte" tak na klasicky vysavac zabudnut nemozete :)
--
lnk.sk/mM05
15.2.
Android Android
Nezmysel. Potrebné úpravy urobíš len raz a máš pokoj. Bežné hrubé káble nie sú problém, skor tie od mobilu sa môžu zamotat. A oblečenie po zemi snad ľudia nevalaju pravidelne. :)
15.2.
Windows Chrome
lenka ja hovorim o pouzivani klasickeho vysavacu :) nie o kabloch a obleceni.
v kazdom byte, dome... je potrebne vysavat nieco na listach, sokloch, za nozickami nabytku, ponahanat pavucikov, skratka miesta kam sa robot z konstrukcnych dovodov nemoze dostat.
a mozno si len mylne mysilm ze chce mat kazdy doma poriadok :)
--
lnk.sk/mM05
15.2.
Windows Firefox
OXY, zázraky sa dejú len v reklamách :)

Pretože v najlepšej sieti nič nie je nemožné.

http://youtu.be/uyNj7eBgf9E?list=PLJALLrtSz8EZQgqLeLa5hwWUuGdA-F13o
15.2.
Android Chrome
Kvôli chlpom zo psa mi robotický vysávač behá každý druhý deň. Klasický veľký vysávač som od kúpy robotického nepoužil (už je to cca rok). Malý ručný vysávač samozrejme občas použijem, ako píše oxy. Používal som ho ako doplnok aj pri klasickom vysávači.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188