Diskusia k článku
11.2.
Android Firefox
Niekde som počul že 256GB verzia má byť len v červenej farbe pre EU trh. Ty v recenzii píšeš ze vás model je 256GB no je modrej farby. Ake máš ty o tomto info pripadne napíš kde sa vám podarilo zohnať modrú 256 verziu? Ešte prosím k notifikacnej diode. Je farebná a svieti farebne podľa toho z akej apky prišla notifikácia (tak ako to ma napr. Samsung)?
11.2.
Apple Mozilla
odpoviem ja, ked nevadi. :) modru 256 GB verziu sme dostali na test v Parizi po uvedeni novinky. Taky isty model predava aj Orange. Povodne sa hovorilo, ze verzia s vyssou kapacitou pride len v cervenej, no vyrobca obcxas svoje prve vyjadrenia neskor meni. :)
11.2.
iPhone iPhone
dioda ma jednu farbu, mozes ju len vypnut alebo zapnut.
11.2.
Android Chrome
Riso podareny fon nie?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
13.2.
Windows Chrome
Zdravím ako je to s tou vodeodolnosťou. Podľa článku ktorý ste napísali "ako je to s vodeodolnosťou" sa stale neviem rozhodnúť pri kúpe tohoto smartfonu. Znamená to teda keď nemá IP 67,68 resp nikde v recenziach nevidím žiadne ip iba že nie je vodeodolný, a teda vyleje sa mi naň napríklad káva alebo mi naň trochu naprší tak prestane fungovať? ďakujem
13.2.
Apple Mozilla
neznamena to, ze prestane hned fungovat, ale ze sa moze dnu dostat telutina, ktora casom moze znefunkcnit niektore hardverove sucasti telefonu.
13.2.
Android Chrome
Ani oficialne certifikovany telefon nemusi prezit ponorenie do vody, takze urcite by som sa nespoliehal na tieto rozne klebety a reci, ze ten telefon je vodeodolny aj ked nemá oficialnu IP67/68.
--
OP 6T
13.2.
Apple Mozilla
Každý vodeodolný fon či už s certifikátom, alebo bez.
Dnes vodeodolný je zajtra nie je.
Toto treba mať na pamäti.
Xperiu ZR, krytie IP58 (dokonca s vymenitelnou batériou o:)
Som prvý týždeň dával stále do vody, aj v pive sa kúpala.
Po 3. páde na zem, zámerne už pod vodu nikdy nešla :)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
14.2.
Windows Chrome
Ako je na tom s tap to wake? Ma to? Lebo stlacat bocne tlacidlo a potom ovladat gestami by mi prislo nedotiahnute..
--
X
15.2.
Windows Chrome
huawei ani honor smartfony vacsinou prebudenie poklepanim nepodporuju. vyskusal som, a ani Honor View 20 neprebudis ani jednoduchym, ani dvojitym poklepanim. len zodvihnutim alebo tlacidlom.
30 dní
Windows Chrome
Diky za predošlú odpoveď. Kúpil som si teda telefón, ale jediné čo na ňom neviem nájsť je "always on" neviete kam to v nastaveniach strčili? a či vôbec to podporuje honor? diky
30 dní
Android Chrome
Nema ani prebudenie poklepnim ani Always on
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
30 dní
Windows Chrome
čože, telefón za 600 E. To by ma ani nenapadlo, že to nie je súčasť každého telefónu. Dá sa to aj nejak nahradiť? nejakou aplikáciou? V opačnom prípade vraciam telefón.
30 dní
Apple Mozilla
Ty si vobec cital recenziu, pod ktorou sa pytas? Keby ano, tak sa necudujes.
30 dní
Windows Chrome
čítal som recenziu, ale priznám sa bol som zameraný len na vodeodolnosť a iné parametre. A to že to bolo spomenuté len v "nevýhodách " tak som si to nevšimol. Ale moja otázka bola smerovaná či sa to dá nejak riešiť nejakou aplikáciou, niečo čo always on dokáže nahradiť.
30 dní
Android Chrome
To je problém napísať do Obchodu Play. Always On Displej? Ľudia sú už vážne leniví...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
27 dní
Windows Chrome
Na to, čo (ne)ponúka, je tá cenovka nehorázna.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188