Diskusia k článku
5 dní 4 hod
Android Firefox
Niekde som počul že 256GB verzia má byť len v červenej farbe pre EU trh. Ty v recenzii píšeš ze vás model je 256GB no je modrej farby. Ake máš ty o tomto info pripadne napíš kde sa vám podarilo zohnať modrú 256 verziu? Ešte prosím k notifikacnej diode. Je farebná a svieti farebne podľa toho z akej apky prišla notifikácia (tak ako to ma napr. Samsung)?
5 dní 3 hod
Apple Mozilla
odpoviem ja, ked nevadi. :) modru 256 GB verziu sme dostali na test v Parizi po uvedeni novinky. Taky isty model predava aj Orange. Povodne sa hovorilo, ze verzia s vyssou kapacitou pride len v cervenej, no vyrobca obcxas svoje prve vyjadrenia neskor meni. :)
5 dní 1 hod
iPhone iPhone
dioda ma jednu farbu, mozes ju len vypnut alebo zapnut.
4 dni 20 hod
Android Chrome
Riso podareny fon nie?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
3 dni 1 hod
Windows Chrome
Zdravím ako je to s tou vodeodolnosťou. Podľa článku ktorý ste napísali "ako je to s vodeodolnosťou" sa stale neviem rozhodnúť pri kúpe tohoto smartfonu. Znamená to teda keď nemá IP 67,68 resp nikde v recenziach nevidím žiadne ip iba že nie je vodeodolný, a teda vyleje sa mi naň napríklad káva alebo mi naň trochu naprší tak prestane fungovať? ďakujem
3 dni 0 hod
Apple Mozilla
neznamena to, ze prestane hned fungovat, ale ze sa moze dnu dostat telutina, ktora casom moze znefunkcnit niektore hardverove sucasti telefonu.
3 dni 0 hod
Android Chrome
Ani oficialne certifikovany telefon nemusi prezit ponorenie do vody, takze urcite by som sa nespoliehal na tieto rozne klebety a reci, ze ten telefon je vodeodolny aj ked nemá oficialnu IP67/68.
--
6T
2 dni 19 hod
Apple Mozilla
Každý vodeodolný fon či už s certifikátom, alebo bez.
Dnes vodeodolný je zajtra nie je.
Toto treba mať na pamäti.
Xperiu ZR, krytie IP58 (dokonca s vymenitelnou batériou o:)
Som prvý týždeň dával stále do vody, aj v pive sa kúpala.
Po 3. páde na zem, zámerne už pod vodu nikdy nešla :)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
1 deň 21 hod
Windows Chrome
Ako je na tom s tap to wake? Ma to? Lebo stlacat bocne tlacidlo a potom ovladat gestami by mi prislo nedotiahnute..
--
X
20 hod 14 min
Windows Chrome
huawei ani honor smartfony vacsinou prebudenie poklepanim nepodporuju. vyskusal som, a ani Honor View 20 neprebudis ani jednoduchym, ani dvojitym poklepanim. len zodvihnutim alebo tlacidlom.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188