Diskusia k článku
29 dní
Windows Internet Explorer
Nazor jediné plus U-konta vidím v možnosti vložiť peniaze na účet v pobočke zadarmo. Inak je to účet, ktorého by som sa zbavil ako prvého, keby som musel zredukovať počet účtov.
Tie hodnotenia bánk sú čisto subjektívne

bumbaldek 365 si overuje cez Push notifikácie a zrejme to robí aj pri prihlásení. Aj v mBanke je ten pohyb tiež trhaný. Takže nepríde mi to zvláštne.
29 dní
Už včera mala pribudnúť na internete samostatná stránka, kde sa bude môcť každý porovnať, nakoľko sa zhoduje alebo nezhoduje s Dnešným Slovákom. Kde nájdem tú stránku?
28 dní
Windows Android
Rastislav.j, mam chalupu v Madarsku a U-konto mi umoznuje vyberat, platit bez akychkolvek poplatkov a kurzom aku ma VISA alebo MC. Ktora ina banka mi tento luxus da. ZIADNA!!!
28 dní
Nazor ak o 9h ráno dám nespoplatnený prevod do inej banke tak často o 14h v daný deň mám tie peniaze prevedené
v UC som zadal príkaz v pondelok po 21h a peniaze boli prevedené v stredu po 14h

koľko robí kurzový rozdiel pri výške tvojej priemernej súhrnnej platbe za mesiac? V mBanke máš platby za 0€ a výbery nad 70€ vrátane z hlavnej karty za 0€. Prevodové kurzy nesledujem, lebo som to zatiaľ nepotreboval.
28 dní
Android Chrome
napr Revolut :) + virtualna karta + "jednorazova karta" + google pay

Edit: beriem späť je tam 0.5% poplatok ostatné plati.
--
lnk.sk/mM05
28 dní
Windows Android
Rastislav.j, kvoli bezplatnemu a vyhodnemu kurzu mimo eurozony pouzivam U-konto a vyberu z akehokolvek bankomatu bez obmedzovania spodnej vysky vyberu. Mam aj MBANK a to kvoli rychlym prevodom, na nic ine. To vsetko mi uplne postacuje.
28 dní
Nazor preto som písal "Tie hodnotenia bánk sú čisto subjektívne" čím viac bánk = tým pestrejšia ponuka = lepší výber
21 dní
Windows Firefox
» nanoSIM: Už včera mala pribudnúť na internete samostatná stránka, kde sa bude môcť každý porovnať, nakoľko sa zhoduje alebo nezhoduje s Dnešným Slovákom. Kde nájdem tú stránku?
V rámci online kampane mala pribudnúť 18.1.2018 na internete samostatná stránka, už konečne pribudla a o 4 dní už aj skončí :-)

http://noizz.azet.sk/zaujimavosti/prieskum-financneho-spravania-slovakov/h75g9tt
20 dní
Android Chrome
Banka bojuje proti konšpiráciam, no včerajšia aktualizácia aplikácie zlepšenie rýchlosti nepriniesla, čo je veľmi smutné.
Mali by míňať energiu na kvalitu služieb, nie na hlúpe reklamy.
20 dní
Android Chrome
Infantilne notifikácie v 'štýle pa-pa prave ti odislo 10€ z uctu" chodia aj s 3-4h meskanim, prihlásenie trvá 10-12s.. toto nie je banka pre mna :)
--
lnk.sk/mM05
20 dní
Windows Firefox
» bumbaldek: Banka bojuje proti konšpiráciam, no včerajšia aktualizácia aplikácie zlepšenie rýchlosti nepriniesla, čo je veľmi smutné.
Mali by míňať energiu na kvalitu služieb, nie na hlúpe reklamy.
ale sa snaží

obrazok
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188