Diskusia k článku
16.1.
Android Chrome
Dosť trápne tie videá, namiesto konšpirácií mohli popracovať na vlastnej prezentácii a zlepšení služieb.
16.1.
Windows Chrome
"má byt na hypotéku" asi by mal mat hypotéku na byt :)
--
lnk.sk/mM05
16.1.
Windows Firefox
Prave som dogrcal, ked tak bojuju proti konspiraciam tak uz vidim ten 3,6% urok.
A este sa mi strasne paci aky je celosvetovy problem ze zopar kretenov riesi plochju zem.
16.1.
Windows Firefox
» sysell: Prave som dogrcal, ked tak bojuju proti konspiraciam tak uz vidim ten 3,6% urok.
A este sa mi strasne paci aky je celosvetovy problem ze zopar kretenov riesi plochju zem.
sysell - to sporenie sa volá Syslenie :) a úrokom 3,65 % sa úročí iba do sumy 1 500 eur zvyšok nasyslených peňazí úrokom 0,365 % tak, ako na klasickom sporení.

Na Syslenie sa nedajú vložiť peniaze z účtu naraz. Syslenie funguje na základe dvoch sporiacich pravidiel, z ktorých si vyberieš (iba) jedno. Buď je to zaokrúhľovanie platieb kartou, alebo bezcentový účet. Zmysel tohto produktu totiž nie zhodnotiť 1500 eur niekomu, kto ich už má, ale má pomôcť sporiť všetkým tým, ktorí to nevedia. Pre tých, čo sú zvyknutí si sporiť, je klasické sporenie s úrokom 0,365 %, kde je možné aj jednorázovo vkladať.

http://365.bank/blog/o-365/nedokazete-si-sporit-to-nic-pomozeme-vam-syslit/
16.1.
Windows Chrome
sporenie s urokom 0.365% by som veru nenazyval sporenie...
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
16.1.
Windows Internet Explorer
Maxim a kde máš viac okrem J&T?
17.1.
Windows Firefox
infantilná marketingová komunikácia a sebaprezentácia. Som fanúšik internetových bánk, ale spôsob komunikácie tejto banky je doslova odpudivý. Služby na prvý pohľad, použijem ich jazyk, žiaden hiphop. S láskou spomíname na Zuno
17.1.
Windows Firefox
» Maxim: sporenie s urokom 0.365% by som veru nenazyval sporenie...
Maxim, ale tých 0,365 % je (vraj) mesačne :)

http://www.pcrevue.sk/en/community/article/detail/url/Davate-si-novorocne-predsavzatia--Poradime-vam--ako-moderne-sporit

........ za 0 eur mesačne dostaneš celú banku v mobile, môžeš si plniť svoje novoročné predsavzatia (za čo ťa odmenia úrokom 0,365 % mesačne) a appka ťa naučí rozumne gazdovať s tvojimi peniazmi. Takto sa môžeš pridať k viac ako polovici moderných Slovákov, ktorí banke za účet nič neplatia.
17.1.
Android Chrome
No čítam ten článok a môžem povedať, že samotná 365banka je jedna veľká konšpirácia :).

Nie neponúkajú 0,365 percenta mesačne, ale ročne, stačí si pozrieť stránku banky a nie PR na tech webe.
17.1.
Windows Firefox
Podla mna je to v pohode banka, jednoducha, pre mladeznika co este nepotrebuje riesit problemy, ako uvery a pod. Alebo ako druhy ucet zadara na platby na internete...
17.1.
Windows Firefox
Tak, osobne máte na výber, kto chce zoberie, kto nie nechá tak. Ako internetová banka to má svoje výhody a komu sa nepáči, môže mBank, FIO. Stále sú tu možnosti, dokonca lepšie ako v kamenných bankách. Buďme radi, že je tu taká možnosť, v konečnom dôsledku, čo iné robí kamenná banka pre bežného klienta??? Pýta si akurát nekresťanské prachy za vedenie účtu. Dám sem desať dôvodom prečo nie kamenná banka a jeden prečo áno, pretože v dnešnej dobe je samotná úspora už len platenie nezmyselných poplatkov na živenie bankových darmožráčov.
17.1.
Android Chrome
Marek ty si ich klient? Čo hovoríš na aplikáciu? Tá je rovnako zvláštna ako ich mediálna kampaň.
17.1.
Windows Chrome
cca den pred vyjdenim tohto clanku som si aktivoval u nich ucet (zadarmo- na skusku) kvoli "rizikovym prevodom :)
najviac ma pobavil videohovor, kde sa mi prihlasil mladsi brat deuca bigalowa, predstavil sa "ahoj ja som ...." a ked si ma pozrel hovori "ou?! mozem tykat?" :D cize ano je to banka pre ludi ktorym staci ze maju "vsetko v mobile" :D
--
lnk.sk/mM05
17.1.
Windows Firefox
bumbaldek, nie som ich klient, ani neplánujem, ale nehundrem. Mám niekoľko účtov, vrátane mBank, kedysi aj ZUNO a nevidím dôvod si otvárať u nich účet. Len sa teším, že je tu konkurencia, možno to odladia. Príde mi to ako podávať si ruku s virtuálom JURO :-D
17.1.
Android Chrome
No vidíš a ja klient som, mám aj mbank a mal som aj zuno a iné banky, tak viem pekne porovnať.
17.1.
Windows Chrome
Nie, skutocne ziadna takato banka nevie ponuknut 0.365% mesacne (aspon som o ziadnej nepocul.

Úrok na sporení je 0,365 % p. a., čo je najvýhodnejšia ponuka bez podmienok na jeho získanie. Vyplácame ho mesačne, vždy ku koncu kalendárneho mesiaca. Informáciu o tom, koľko sme ti pripísali na úrokoch v rámci jednotlivých sporení, si vieš vždy pozrieť v detaile sporenia.

Urok je p.a. - rocny, akurat vyplacany mesacne. K 1000ke z vyplaty tak za mesiac vyplatia nejakych 30centov, ak spravne pocitam. Sporenie jak svina.

Naposledy ked som to riesil, pouzival som AXA Eur konto, kde bol rocny urok aspon okolo 4%, nech "nestracam" peniaze kvoli inflacii. Ale uz som to dlho neriesil, takze neviem ci to stale funguje
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
17.1.
bumbaldek tá aplikácia vôbec nie je zvláštna
oxy skôr je to banka pre tých čo im stačia základné funkcie a jednoduché pravidlá.
17.1.
je to šupa :-)

hlavne ten hlas kampane. musel som si tú Vec pustiť viac krát, aby som pochopil, o čom tam "rapuje" :-)
18.1.
Android Chrome
Rastislav, nepríde ti zvláštne, že prihlásenie do aplikácie trvá aj 6 sekúnd, pričom prihlásenie do iných bankových aplikácií je bleskové? Nepríde ti zvláštne, že v aplikácii nefunguje sms overenie pri pridávaní platobnej karty do Google pay? Nepríde ti zvláštne, že pohyb v aplikácii je neskutočne trhaný, zobrazenie položiek trvá niekoľko sekúnd... Atď...

Mne to pri aplikácii, kedy banka tvrdí že je pre ľudí a má "všetko v mobile", príde trochu zvláštne....
18.1.
Windows Android
Jedine plus, ze 365 robia Slovaci s podporou Postovej banky a teda musia mat ich cennik. Bohuzial na U-konto nemaju,ak nie je pre niekoho problem tam poslat kazdy mesiac 400€.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188