Diskusia k článku
13.1.
Windows Chrome
..."Pozor, 128 GB úložisko a 4 GB RAM sú síce pekné parametre, ale nikde nie je napísané, že sú rovnako rýchle ako v drahších smartfónoch. Žiaľ, v tomto smere som slabý pán, ak vás ale zaujíma rýchlosť pamäťových komponentov, určite sa na internete dopátrate pravdy. Odporúčam napríklad wikichip.org, kde sa dočítate, že memory controller je tu parametrovo rovnaký ako na Qualcomm Snappdragon 845. Vyzerá to tak, že som robil zbytočnú paniku. Ale kto vyrába pamäte pre Novu 3 a o aké modely presne ide, to netuším." Tejto casti ja nerozumiem, hlavne vete, robil som zbytocnu paniku. Na jednej strane tvrdi, ze nevie akymi pamatami to je obsadene a potom z nejakej stranky, kde sa pise, co vsetko kirin podporuje usudi, ze je to najlepsie je aj v nove 3 a je to vlastne ok lebo rovnake ma aj 845? Asi tam malo podla autora byt, ze netusim ake rychle pamate a storage ma nova 3, netestoval som to, ale podla wikichip podporuje kirin rovnake rychlosti ako 845, takze ak to huawei vyuzil, moze to byt rovnako rychle ako 845. Alebo sa mylim?
13.1.
iPhone iPhone
presne tak :) lepsie (by) som to sam nenapisal :)
14.1.
Android Chrome
Tych modelov huawei a honor je uz vela, este by mohol zamiesat karty honor view 10 za 449 €, sam sa rozhodujem medzi nim a honorom 10... Alebo pockat na honor view 20 ?
14.1.
Android Chrome
Vylepšení Honor Play o väčšiu kapacitu úložiska, o lepší foťák a v inom tele.
--
Xiaomi Note 3 Pro SE
15.1.
iPhone iPhone
áno, aj s Honor Play som to mohol porovnať, súhlasím.
15.1.
Windows Chrome
Presne tak, ako by som videl ženin Honor Play. Akurát ten Play má hliníkové telo, odoláva zacapkaniu od prstov.
--
N73, SGSII cm13, Scribe HD, G750, MotoG4 plus, Moto G6 plus
16.1.
Windows Chrome
"Oproti podobne drahému Honoru 10 ponúka väčší displej, silnejšiu batériu, 3,5 mm jack a dvojnásobné úložisko rozšíriteľné pamäťovými kartami."
By som len doplnil, že aj Honor 10 má 3,5mm jack a predáva sa aj vo verzii s úložiskom 128GB. Pamäťové karty nepodporuje.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188