Diskusia k článku
13.1.
Android Android
Kapacita batérie je jedna vec, a reálna vydrž na jedno nabitie vec druhá, mal som oba tieto mobily, a čo sa týka reálnej výdrže, tá je veľmi porovnateľná, nevidel som rozdiel. Širokouhlý foťák je vážne perfektná vec, no huawei robí fotky s lepšími detaliami. Ale aj tak by u mňa vyhrali širokouhlé fotky. S tým sa dá parádne pohrať. LG má podľa mňa krajší displej a určite lepší zvuk, či už cez slúchadlá alebo aj reprák. A potom veci, ktoré spomína aj článok... jack na slúchadlá, slot na pamäťovú kartu, a hlavne IP 68 teda vodeodolnost... u mňa by vyhral LG:)
13.1.
Android Chrome
asi G7
*da sa zohnat za paradnu cenu
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
14.1.
Android Android
Urcite G7. Nadherny displej, slusny fotak, vyborny reprak aj vystup do jacku....
15.1.
Windows Chrome
netreba ale zabudat na toto: https://www.svetandroida.cz/lg-g7-thinq-bootloop/
toto by mi ako buducemu majitelovi tohto telefonu dost vadilo.
15.1.
Windows Chrome
stanleyjr tento problem mali len mobily od telekomu... a myslim ze uz je to aj vyriešené
15.1.
Windows Chrome
pisalo sa ze Telekom v Europe, a neviem, je niekde oficial vyhlasenie od LG ze sa to fixlo? tiez by ma to zaujimalo, lebo cena nie je zla v sucasnosti. btw mam Funfon/Orange :)
15.1.
Android Android
stanleyjr: Na bootloop G7 uz mozes kludne zabudnut. Bol to nastastie sw problem, ktory sa naozaj tykal iba uzivatelov Tmobile (telekom) a LG vydalo do tyzdna opravnu aktualizaciu.
15.1.
Windows Chrome
neviem ci je oficialne vyjadrenie, ale oficialne sa to fixlo, oficialnou aktualizaciou.
LG na ten problem zareagovalo celkom rychlo, myslim ze do tyzdna to bolo fixnute. A ano vyskytlo sa to iba na sim kartach od Telekomu a virtualnych operatoroch pod nim. Nebol to az taky velky problem, akym byvali bootlopy kedysi
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
15.1.
Windows Chrome
to je celkom fajn sprava pre potencialnych zaujemcov, vdaka za info
15.1.
Android Android
Maxim: Zjavne sme pisali naraz :D
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188