Diskusia k článku
9.1.
Android Chrome
Aj ste to skúšali niekto alebo len použili copy paste ako Danko na rigorózku? Lebo čo som zbežne pozeral zľava je len pri dobití kreditu a to sa dá minimálne za 5€ a tým pádom je skvelá úspora 0,2€ čiže strhnú 4,8€. Celá aplikácia ids BK je veľký nepodarok a taktiež aj aplikácia masterpass viď vysoké hodnotenie na Google play to redakcia fony nespomenie?
9.1.
Apple Chrome
Veď rovno v samotnom článku je screenshot, kde vidno lístok - platba kartou 0,7 €, Masterpass 0,5 €. Prečo by zľava platila iba pri dobití kreditu?
--
fony.sk
10.1.
Linux Chrome
Nikto a ty si to skúšal? Alebo máš IQ ako Danko a nevieš použiť jednoduchú aplikáciu?

Normálne si ťuknem na kúpiť lístok, vyberiem ktorý chcem a keď dám platiť cez masterpass, tam vidím aj zľavu akú mám. Žiadny kredit nekupujem, kupujem priamo lístok.

Btw ani so samotnou aplikáciou od masterpass problém nemám, používam ju dosť často pri platbách na internete. Nemám jej čo vytknúť...
10.1.
Windows Internet Explorer
bumbaldek a aké má IQ Danko? Videl si jeho IQ test?
10.1.
Android Chrome
Aké IQ má človek, ktorý nevie povedať jednu súvislú zrozumiteľnú vetu, ktorý si musí titul kúpiť? Hádaj :).
10.1.
bumbaldek ale ja som sa pýtal na IQ Danka.

ako vieš, ak si niekto kúpil titul, že si ho kúpiť musel, ak ho chcel.

"človek, ktorý nevie povedať jednu súvislú zrozumiteľnú vetu" môže mať vysoké IQ, preto sa testy robia spravidla písomne.

Aký titul máš ty?
10.1.
Android Chrome
Ideme do debaty, ktorá ide do divného smeru.
Ideme sa baviť o tom, či je kúpený titul cennejší keď si ho niekto mohol, chcel, nemusel kúpiť? Absurdné.

Ideme sa pýtať aký má titul ja? Tak sa ťa opýtam, aký titul musím mať, aby som si mohol dovoliť kritiky? Stačí Mgr, či musí to byť Ing či nebodaj dr?

Drahý Danko (tak ťa budem odteraz volať Rastík), vráťme sa k prvotnému problému.

Chalan kritizuje článok, pritom v článku má priamo screenshot aplikácie kde zľava na lístok je. Ak by aj nebol, 5 sekúnd po registrácii v aplikácii tú zľavu vidíš. Kde je teda problém? V článku, v aplikácii?
10.1.
bumbaldek 1) Danka si sem zatiahol ty
2)nebavíme sa o kritike, ale o hodnotení človeka - Danka, hoci nemáš ani najmenšie vedomosti o hodnotenej vlastnosti daného človeka
3) nebavíme sa o cene titulu, ale o výpovednej hodnote uvedenej skutočnosti na výšku IQ
28 dní
Windows Firefox
pri platbe cez masterpass je zlava 20 centov pri dobití 4,80 miesto 5€, aj pri kúpení lístku 50c Vs 70c.
treba aj spomenúť, že na dosiahnutie zlavy treba dve aplikácie, dve kontá. a pri pridaní každej platobnej karty v masterpass sa strhne 5 centov.
podla mňa ide o promo a testovanie zle hodnotenej apk masterpass.
pri kupovaní lístku treba začať aj 3 až 5 minút pred odchodom spoja. ani to však nemusí stačiť.
za prvé ak neviete názov zastávky, lístok sa kúpiť nedá
ak chcete lístok za 50c klik na masterpass a presmeruje vás do ich apky.
kde musíte 2x zadať PIN kód na potvrdenie platby.
ak sa to podarí, hodí vás späť do IDS BK kde začne odpočítavanie 1 minúty do platnosti líska.
následne napr. 15 min. "countdown" s tým, že ak máte povolené notifikácie posledné 2 minúty upozorní na ukončenie platnosti.
To všetko iba v prípade, že máte dobrý signál a internet.
mne sa masterpass aj po 2x zadaní PIN a potvrdení platby proste kusol a točilo sa tam 5 minút kolečko.
zmeškal som dva spoje a napokon nastúpil ako "čierny" pasažier. nič neprebehlo a aplikáciu som musel nútene ukončiť.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
28 dní
Android Chrome
Masterpass používam už dlhšiu dobu, takže poplatok za overenie karty 0.05€ ma netrápil.

Názov zastávky vyberiem na jeden klik podľa GPS polohy.
Po presmerovaní do Masterpass som nemusel dať 2x pin, pretože sa do aplikácie prihlasujem cez odtlačok prsta.
Problémy čo popisuješ som nemal. Ja som s týmto kombom spokojný.

Určite je to promo na Masterpass, IMHO tú zľavu financujú oni ako formu reklamy.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188