Diskusia k článku
6.1.
iPhone iPhone
Za dva roky Huawei Mate 20 Pro výrazne stratí na cene,takže keď ho budete predávať stratíte oveľa viac,ako pri iPhone XS. Navyše po dvoch rokoch Huawei Mate Pro stratí podporu ( aktualizáciu) od výrobcu. Pri iPhone bude,aj naďalej aktualizácia. Keď mám dať kopu peňazí za vlajkovú loď,tak takú ktorá čo najmenej stratí na hodnote a bude ho výrobca podporovať. Za takéto peniaze radšej iPhone...
6.1.
Windows Chrome
Ďalši pre mna nepochopitelny vyber mobilov... Ako sa niekto vobec može rozhodovať medzi dovma tak rozdielnymi platformami...?? Ved najskor si ujasnim čo chcem (Android alebo Apple) a potom vyberám medzi telefonmi... Medzi iPhonmi je vyber taky aky je medzi Androidmi neobmedzeny...
--
S7edge
6.1.
Windows Chrome
1. Ak android v tejto cene: počkal by som pár týždňov na to čo predstaví samsung, prípadne prvé vlajkové lode iných výrobcov s novým chipsetom.
2. Ak IOS: apple to posledný september dosť sekol s pomerom cena/ inovácia a dosť skalných tento rok nemenilo s ročnou periodicitou. BTW je fakt, že apple mádlhšiu podporu,ale nepoznám nikoho kto si kupuje vlajkové fóny a má ich 5 rokov.
--
Note 9
6.1.
Android Chrome
Suhlasim s pepom
--
OP 6T
6.1.
Windows Firefox
Ten chalan, čo položil otázku nevie, čo chce. Jedine, čo vie je zrejme frajerčiť, že má vlajkovú loď. Nepoznám nikoho, kto by sa pýtal na tak rozdielne veci, preto ani sám nemá vôbec jasno. Inak súhlas s Pepom.
8.1.
Android Android
Treba počkať na Sony XZ4... To bude revolučný telefón s tromi fotoaparátmi vzadu a snapdragonom 855 :-)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
Pixel 3a: oxy "" (dnes 14:32)
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188