Diskusia k článku
11 dní
Windows Chrome
samozrejme... myslel som to tak, ze tiez som sa bal.. ale zbytocne :)
10 dní
Android Opera
» Merrick: Fanatix, vravis tu o benchmarkovych honicoch a zaroven sa ohanas nejakym DxOMark skore...emh.

Jarpo, nemalo LG problem s bootloopom uz od G4, cez G5, G6 a teraz aj G7 (ale "len" zakaznici T-mobile)? Nestava sa im to nejak casto?
Nie nestava. Bootloopom trpeli ,,iba" G4 a Gflex2, kde to bol naozaj HW problem. Pri G5 a G6 o nicom takom neviem a teraz SW problem pri G7.
7 dní 3 hod
Windows Chrome
Toto je podľa mňa mission impossible. Už asi všetky telefóny majú okraj viac či menej zahnutý. Je to divná móda. U TV sme desaťročia čakali kým niekto konečne vyrobí placatú obrazovku, u telefónov je v móde pozerať na deformovaný obraz. A ešte to diliná ospevujú, že aké je to super. Pritom aj pri páde, či ťuknutí o hranu ide ten displej do preč ako prvý. Fakt čudné.
--
N73, SGSII cm13, Scribe HD, G750, MotoG4 plus, Moto G6 plus
7 dní 0 hod
Android Chrome
Realita je taka, ze pri pouzivani je uplne jedno ci je alebo nie je displej zahnuty.
--
6T
6 dní 23 hod
Apple Mozilla
nie, nie je. :)
6 dní 22 hod
Android Chrome
Lebo nechces. Radsej si zvyknes na mobil s obrovskym vyrezom aka ajfon
--
6T
6 dní 21 hod
Apple Mozilla
odlesky na okrajoch zahnuteho displeja, deformacoa obrazu po bokoch, nachylnost na poskriabanie zahnutych casti...to vsetko su negativa, ktore su horsie nez vyrez v displeji. keby som si mohla vybrat, tak chcem rovny displej bez vyrezu. :-) aj som si kupila. LG V30.
6 dní 21 hod
Android Chrome
» Lenka: odlesky na okrajoch zahnuteho displeja, deformacoa obrazu po bokoch, nachylnost na poskriabanie zahnutych casti...to vsetko su negativa, ktore su horsie nez vyrez v displeji. keby som si mohla vybrat, tak chcem rovny displej bez vyrezu. :-) aj som si kupila. LG V30.
A preto mam OnePlus 5... :)
Tymto poslednym "trendom" som nejako neprisiel na chut.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
6 dní 21 hod
Windows Chrome
» Lenka: odlesky na okrajoch zahnuteho displeja, deformacoa obrazu po bokoch, nachylnost na poskriabanie zahnutych casti...to vsetko su negativa, ktore su horsie nez vyrez v displeji. keby som si mohla vybrat, tak chcem rovny displej bez vyrezu. :-) aj som si kupila. LG V30.
Lenka bravurne a hlavne objektivne si to zhodnotila.
Ja napriklad nechapem ako niekomu nevadia tie odlesky po okrajoch zahnuteho displeja, je to dost rusive ak si chce niekto nieco precitat pri silnom umelom osvetleni
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
6 dní 20 hod
Windows Firefox
xiaomi mi 8 pro alebo OnePlus 6, Plus 6T
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188