Diskusia k článku
20 dní
Android Chrome
Pošta, inštitúcia kde zajtra znamená byť 15 rokov Prahu. Inštitúcia, ktorú držia pri živote žlté lístky (lebo poštár je lenivý priniesť zásielku, teším sa na "balíkomaty") a poloblázni, ktorí stoja 40 minút v rade so šekom v ruke, pritom v mobile majú internet banking...
20 dní
Android Opera
Z casti mas pravdu, ale v poslednom case uz radsej prejdem na postu po balik, ako ho preberat od arogantneho az drzeho kuriera, ktory naraba s balikmi ako s hnojom...
20 dní
Android Chrome
» jarpo: Z casti mas pravdu, ale v poslednom case uz radsej prejdem na postu po balik, ako ho preberat od arogantneho az drzeho kuriera, ktory naraba s balikmi ako s hnojom...
mam skusenosti!
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
18 dní
Windows Firefox
No do rici, posta sa dostava do 21. storocia? Uz len zlepsit sluzby! Ale to by sme asi chceli privela, ze?
--
Samsung S7 + Nokia C7
18 dní
Windows Chrome
haha . tak to je služba , že bude sa dať platiť kartou bárs akej banky , haha , Firma kde si človek odstojí v rade 20 min. pre balík a o dva dni na to mu hodia žltý papierik do schránky , že má balík na pošte , keď objednávam v eshope tak len tam kde to posielajú kuriérom a nie poštou, čistá katastrófa
--
Nokia 8
16 dní
Windows Firefox
vidim ze kazdy ma nejaku skusenost, ja nemam s postou ziadny problem, akurat sa snazim vyuzivat ich balikomaty a baliky si davam posielat na taku postu, kde byva menej ludi, u nas na hlavnej poste zaviedli automat na listocky a odvtedy sa cakacia doba na vsetko extremne predlzila (to je hlavny problem posty u nas), co sa tyka eshopov uprednostnujeem taky, ktory mi dokaze poslat balik na postu, ktoru si ja vyberiem, alebo si zasielku presmerujem tam, kde ja chcem
--
nexus 4 -> honor 8
15 dní
Windows Internet Explorer
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/489740-sef-posty-helexa-cakat-na-postach-sa-nebude-pozrite-si-video/
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188