Slovenská pošta: pribudne mobilná aplikácia a platby kartou ktorejkoľvek banky

  • Peter Bumbaldek 29.12.2018 - 01:49

    Pošta, inštitúcia kde zajtra znamená byť 15 rokov Prahu. Inštitúcia, ktorú držia pri živote žlté lístky (lebo poštár je lenivý priniesť zásielku, teším sa na "balíkomaty") a poloblázni, ktorí stoja 40 minút v rade so šekom v ruke, pritom v mobile majú internet banking...

  • jarpo29.12.2018 - 05:58 Trvalý odkaz

    Z casti mas pravdu, ale v poslednom case uz radsej prejdem na postu po balik, ako ho preberat od arogantneho az drzeho kuriera, ktory naraba s balikmi ako s hnojom...

    shaggy30.12.2018 - 23:26 Trvalý odkaz

    No do rici, posta sa dostava do 21. storocia? Uz len zlepsit sluzby! Ale to by sme asi chceli privela, ze?

    Dezi31.12.2018 - 11:04 Trvalý odkaz

    haha . tak to je služba , že bude sa dať platiť kartou bárs akej banky , haha , Firma kde si človek odstojí v rade 20 min. pre balík a o dva dni na to mu hodia žltý papierik do schránky , že má balík na pošte , keď objednávam v eshope tak len tam kde to posielajú kuriérom a nie poštou, čistá katastrófa

    risiak02.01.2019 - 10:01 Trvalý odkaz

    vidim ze kazdy ma nejaku skusenost, ja nemam s postou ziadny problem, akurat sa snazim vyuzivat ich balikomaty a baliky si davam posielat na taku postu, kde byva menej ludi, u nas na hlavnej poste zaviedli automat na listocky a odvtedy sa cakacia doba na vsetko extremne predlzila (to je hlavny problem posty u nas), co sa tyka eshopov uprednostnujeem taky, ktory mi dokaze poslat balik na postu, ktoru si ja vyberiem, alebo si zasielku presmerujem tam, kde ja chcem