Diskusia k článku
27.12.2018
Android Chrome
Samsung to vie aj na 1,7GB hm
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
27.12.2018
Android Chrome
Ako si zmenim región na nemecko? Som nedočkavý a stále nič nemam. Po nainstalovani android 9.0 môžem zmeniť spat na svk nie? :)))
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
27.12.2018
Windows Chrome
si genius, akorát sis to spletl s cteckou obliceje na xiaomi.
27.12.2018
Android Chrome
On myslel zmenu regionu kvoli dostupnosti OTA aktualizacie lebo v minulosti (a zrejme aj teraz) sa OTA siri po vlnach a take krajiny ako nemecko su vacsinou v tych prvych
27.12.2018
Windows Chrome
jak myslel, CSC je ve firmwaru, musel bys presflashovat jiny country cod přes odin.nestaci zmenit jazyk v nastaveni, nefunguje to stejne jako odemykani obličejem, který se zaplo na xioami poco f1, když se zmenila oblast. amen.
28.12.2018
Windows Chrome
klobuk dolu ondra, spravne vravis, ziadna zmena regionu v tomto pripade nepomoze, treba flash cez odin
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
28.12.2018
Linux Chrome
Ja neviem ako to funguje teraz ale v minulosti sa to riesilo cez zmenu regionu a vpnku ak sa nemylim. Aj tak je to ale fraska, ze az teraz dostavaju Android 9. OP5 ma uz tiez Pie a to je rok stary model, good job OnePlus
28.12.2018
Android Chrome
Po 1: v clanku sa píše: "Medzi prvých šťastných patria používatelia v Nemecku. Aj čitateľ Stano, ktorý nám do článku poskytol screenshot, si v telefóne zmenil región na Nemecko, aby si mohol update stiahnuť."

Po 2: S9tku mám z Nemecka, z obchodu s elektronikou (rovnakého ako u nás Nay, žiadny malý predajca so sedym dovozom) a aktualizácia stále neprisla. V mobile som nic nemenil iba jazyk z nemčiny na slovenčinu pri prvom zapnuti.

Nabudúce sa zdrž komentárov ak nevies citat s porozumenim ondriku ;)
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
28.12.2018
Windows Chrome
» oskar: Ako si zmenim región na nemecko? Som nedočkavý a stále nič nemam. Po nainstalovani android 9.0 môžem zmeniť spat na svk nie? :)))
čau oskar musiš stiahnuť zo samobile nemecky región potom to nainštaluješ cez odin program nemusíš mat obavý budeš mať normálne slovensky jazyk tu máš link https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9-plus/SM-G965F/DBT/download/G965FXXU2CRLI/249419/ odtial tU stiahni presne tento mam ja
2.1.
Windows Chrome
ja mam S9 z mediamarkt v rakusku... stale nemam ziadny update na Android 9 .....
18.1.
Android Chrome
Dnes dosiel update na s9+ rakuska distribucia.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188