Diskusia k článku
21.12.2018
Apple Mozilla
Ak by sa mi ohýbal tablet za 2 litre a výrobca mi povie je to normálne.
Tak v pohode, veď predsa nie som žiadna ovca.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
21.12.2018
Windows Internet Explorer
to je predsa príprava na rolovateľné tablety. Teraz len robia prieskum trhu. :-) :-) :-)

Bééé bééé bééé
21.12.2018
Android Chrome
Jejda prestaňte, takýmto start-upom treba tieto počiatočné chyby odpúšťať, nejedná sa predsa o svetového výrobcu s najlepšími inžinierni, prvé produkty sú vždy problémové, to vie každý...
21.12.2018
Windows Internet Explorer
to bude tým, treba im dať adresu na SjF STU, ak sa dobre pamätám, tak nejaký druhák by im to mal vedieť zrátať.
21.12.2018
Android Chrome
Apple nikde jednoznacne nepovedal, ze je to normalne. To len Verge tak napisali, aby mali pekny nadpis nad clankom. A o legitimnosti Verge mam dost pochybnosti.
Je ale pravda, ze ta kostrukcia posobi prilis krehko a ohnut ju je prilis lahke.
--
Galaxy S10+ OnePlus 6T
21.12.2018
Windows Chrome
mal som sony xperia 3 a mal hrúbku tiež nejakých 5-6mm a po roku používania nič mu nebolo, a teraz príde Apple a je to normálne a to dokonca už pri vybalení z krabičky. To je tá ďalšia pridaná hodnota Apple zariadení. "kappa"
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188