Diskusia k článku
10.12.2018
unknown Opera Mini
hmm...peknej telefonik...cena bude urcite tiez zaujimava
10.12.2018
Android Chrome
Akoze spredu sa mi to páči, zaujímavý nápad. Umiestnenie snímača v rohu, tam to až tak nevadí. No takto okopírovať zadný foťák od iphone... Od nejakého Chinaphone sa to dá čakať, no Samsung? O absencii jacku pomlcim.
10.12.2018
Android Chrome
Cakal som, ze ta diera na kameru bude mensia. Ale celkom sa mi to paci. Hlavne pre to, ze je to konecne nieco ine po tych stovkach telefonev s vyrezmi
--
OP 6T
10.12.2018
Apple Chrome
infinity displej a pod nim obrovsky cierny pas...
10.12.2018
iPhone iPhone
vtipny, jak rychle dokazal huawei zareagovat! notch je mrtvej, at zije novy trend 2019, "dira".
10.12.2018
Windows Firefox
» paul: infinity displej a pod nim obrovsky cierny pas...
je to Infinity-O display s OLED technológiou vraj s extrémne tenučkými rámikmi.
10.12.2018
Android Chrome
Ondro, Huawei je majster v rychlom reagovani...ehm, kopirovani. Pamatam si ten trapny pokus, ked skopcili aj 3D (force) touch. Teraz Face Id, zahnuty display ako ma Samsung, cele EMUI je "inspirovane" iOS atd atd...
--
OP 6T
10.12.2018
Apple Mozilla
Tipujem 649€
Tuším prvý Samsung bez Jacku. Au.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
10.12.2018
Linux Chrome
riadne spatny s tym fotakom
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
11.12.2018
Apple Chrome
» fonyboy: je to Infinity-O display s OLED technológiou vraj s extrémne tenučkými rámikmi.
je jedno ako to nazvu, ten cierny pas tam je a vyzera to velmi lacno, ako na vsetkych androidoch tento rok, ktore sa snazia zabrat displejom celu prednu stranu

ps: asi nie oled technologia, ked pisu IPS, oprav ma ak sa mylim
11.12.2018
iPhone iPhone
to je pravda, vsude pisou, ze bude mit ips, asi to chteli vypustit driv jak huawei a nestihli vyrobit amoled. sranda, ze huawei predstavi honor view 20 navic s novym senzorem a chipsetem, takze jim zase vypali rybnik.
co sem pochopil, tak v miste kamerky bude normalne display svitit, akorat tam bude informacni lista s baterkou signalem, atd..., pujde vypnout, takze by to melo fungovat obdobne jak notch. v kraji mi prijde, ze to rusi vice, dobre je to vyresene na one plus 6t, kde je kamera uprostred s malym notchem a ctecka integrovana v displayi, to se one plus hodne povedlo.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188