Diskusia k článku
8.12.2018
Windows Chrome
Nepotrebujem sa s telefónom ponárať, ale napr. chcem mať možnosť položiť si ho v lete na paddleboard. Použiť obyčajné puzdro s očkom na šnúrku a na to očko pripevniť plaváčik, aké sa dodávajú k Go Pro kamerkám. Keby náhodou spadol do vody, aby sa neutopil. Chcem mať možnosť ho sem-tam zodvihnúť a niečo odfotiť. Alebo ho mať zavesený na krku a nemusieť sa obávať spadnúť sem-tam do vody.
8.12.2018
Android Chrome
V ziadnom pripade by som 8X do vody neponaral
--
OP 6T
8.12.2018
Android Chrome
ale tak trocha dazda znesie par kvapiek
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
8.12.2018
Android Chrome
To, ze to telefon prezije vo videu, kde ho pomalicky vlozia do vody, netrasu s nim, neposobi nan zuadny tlak atd. neznamena, ze je vodeodolny. Skor to bola nahoda. A tiez to neznamena, ze sa dnu ziadna voda nedostala. Staci aby prenikla jedna kvapka a ked sa dostane na dosku (alebo hoci kde inde) a nieco vyskratuje, mas po telefone.
--
OP 6T
8.12.2018
Android Chrome
» Merrick: To, ze to telefon prezije vo videu, kde ho pomalicky vlozia do vody, netrasu s nim, neposobi nan zuadny tlak atd. neznamena, ze je vodeodolny. Skor to bola nahoda. A tiez to neznamena, ze sa dnu ziadna voda nedostala. Staci aby prenikla jedna kvapka a ked sa dostane na dosku (alebo hoci kde inde) a nieco vyskratuje, mas po telefone.
veru tak netreba riskovat kym to nie je aspon deklarovane vyrobcom
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
9.12.2018
Windows Internet Explorer
peter.nr správne používanie máš napísané v návode na používanie. Ak tam nemáš uvedené, že to ponoriť môžeš, tak ho ponoriť nemôžeš. Alebo len na vlastné riziko.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188