Diskusia k článku
5 dní 0 hod
Android Android
Každý novší procesor lepšie pracuje s batériou, každá nová verzia Android/iOS je údajne setrejsia na energiu , no v realite nevidno rozdiel tak kde je problém ?
--
Xiaomi MI A1
5 dní 0 hod
Android Chrome
V tvojom chapani....
--
lnk.sk/mM05
4 dni 23 hod
Android Android
Ok rád si to nechám vysvetliť :)
--
Xiaomi MI A1
4 dni 22 hod
iPad Chrome
Rozdiel je v tom ze telefony (software) spracovava nasobne viac informacii, pouzivaju viac senzorov, ukladaju (odosielaju) o tebe viac udajov a vsetko to bezi na pozadi (pre tvoje dobro:) ) narast potrebnej energie na toto vsetko je cca rovnaky ako je znizenie energetickej narocnosti novych soc, displejov...
--
lnk.sk/mM05
4 dni 21 hod
Android Chrome
Nehovoriac o stale sa zvacsujucich displejoch, ktore radi spotrebuju vsetku usetrenu energiu
--
6T
4 dni 20 hod
Android Chrome
som zvedavy kto ho prvy osadi
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
4 dni 19 hod
Android Android
Aplikacie su coraz menej optimalizovane s kopou balastu, napisane vdaka skriptom, takze ocakavaj vacsi bordel v telefone, ktory musi pohanat stale silnejsi procesor. Takze zacarovany kruh.
4 dni 16 hod
Apple Mozilla
Aj to. Čiastočne sa dá brániť vymazaním/zakázaním všetkého čo nepoužívam. Vypnutím automatických aktualizácií.
To robím ako prvé pri každom fone.
Správnym odinštalovaním aplikácií, aby po nich stopa nezostala (balast súbory, priečinky, user settings..)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
4 dni 7 hod
Android Opera Mini
Len ten vymazaný balast systém akosi nahradí ďalším :)
--
Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188